کد خبر: 692667 A

اجرای نمایش «بازیافتی‌ها» به کارگردانی رضا حیدری در پردیس تئاتر شهرزاد و معرفی ۲ بازیگر دیگر «خروس لاری» به کارگردانی امید سهرابی دو خبر از تازه‌های تئاتر است.

به گزارش ایلنا، نمایش «بازیافتی‌ها» به کارگردانی رضا حیدری، آذر در پردیس تئاتر شهرزاد بر روی صحنه می‌رود. تاکنون حضور امیر کربلایی‌زاده و الهام شعبانی در این ‌نمایش قطعی شده است و دیگر‌ بازیگران این نمایش به زودی معرفی می‌شوند.

نمایشنامه «بازیافتی‌ها» توسط رضا حیدری به نگارش درآمده است.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: میهمانانى به یک میهمانى در ناکجا آباد دعوت شده‌اند، نه میهمان و نه میزبان مى‌دانند اینجا کجاست میخى زنگ زده، سرنگى شکسته شده، سیگارى کشیده شده، آدامسى جویده شده و یکى که گوشه‌اى کنارى نظاره مى‌کند.

رضا حیدری که طراح نور مطرحی در تئاتر است، تاکنون طراحی نور سیصد و پنجاه تئاتر را بر عهده داشته است و ۴۵ جایزه، دیپلم افتخار و لوح سپاس را از آن خود کرده است.

«سقراط» (حمیدرضا نعیمی)، «مردی برای تمام فصول» (بهمن فرمان آرا)، «باغ دلگشا» (حمیدرضا آذرنگ)، «اپرای فلوت سحر آمیز» (دایانا اداما) و «اپرای اشک‌ها و لبخندها» (هادی قضات) از جمله آثاری هستند که حیدری طراحی نور آن را بر عهده داشته است.

معرفی ۲ بازیگر دیگر «خروس لاری»

سوده شرحی و یاسمن ادیبی از بازیگران نمایش «خروس لاری» به کارگردانی امید سهرابی هستند که از ۹ آذر در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

نمایش «خروس لاری» به نویسندگی و کارگردانی امید سهرابی قرار است از ۹ آذر در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برود. سوده شرحی و یاسمن ادیبی از جمله بازیگران این اثر نمایشی هستند که به همراه نازنین بیاتی، الناز حبیبی، سوگل خلیق و امیرحسین رستمی در «خروس لاری» به ایفای نقش می‌پردازند.

سوده شرحی که برای ایفای نقش در نمایش «جنایت و مکافات» در سال ۹۴ بازیگر برگزیده بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر شد، علاوه بر حضور در عرصه بازیگری، در حوزه طراحی لباس نیز در تئاتر ایران فعالیت کرده است.

یاسمن ادیبی نیز پیش از این در نمایش‌هایی چون «متاستاز»، «تیاتربازی»، «اهالی هوا»، «فصل مه‌آلود» و «خانه برناردا آلبا» به ایفای نقش پرداخته است.

تئاتر دیپلم هادی قضات ناظرزاده کرمانی فرمان آرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر