کد خبر: 692659 A

اجرای نمایش «روزمرگی» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج در خانه نمایش مهرگان و اجرای نمایش «هار» به کارگردانی حسین پوریانی‌فر در مولوی که در بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران عنوان برگزیده کارگردانی را کسب کرده بود دو خبر از تازه‌های تائتراست.

به گزارش ایلنا، نمایش «روزمرگی» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج از ۱ آذر در خانه نمایش مهرگان روی صحنه می‌رود.

نمایش «روزمرگی» عنوان جدیدترین اثری است که به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج از یکم آذر در سالن شماره ۲ خانه نمایش مهرگان روی صحنه می‌رود.

در این اثر که علیرضا فولادشکن تهیه‌کنندگی آن را به عهده دارد آلاله زارع‌طلب، غزل میرزایی، الناز اسماعیلی، المیرا صارمی ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: یه وقتایی دم غروب که می‌شه، می‌رم تو این پاساژا، فرقی هم نمی‌کنه پاساژ صفویه میدون ولیعصر باشه یا پاساژ میدون جلیلی ته نواب، وقتی می‌بینم مغازه‌ها مشتری ندارن حالم بد می‌شه ... هی راه می‌رم و بلند بلند می‌گم ای خدا مردم پول ندارن، اینا دارن ورشکست می‌شن ای خدا مردم بدبختن...

سایر عوامل این نمایش عبارتند از طراح صحنه: سینا ییلاق‌بیگی، طراح لباس: باران سیبی، طراح نور: رضا خضرایی، طراح گریم: سحر شمس، دستیار کارگردان: سارا سیبی، منشی صحنه: مهرناز آژند، مدیر صحنه: امین مصلایی، طراح بروشور، پوستر و ساخت تیزر: شایان کیانی، عکاس: محمدرضا علیپور، دستیاران طراح صحنه: محمدحسن درباغی فرد، ساخت دکور: سامان قوچانی، جهانگیر معانی، مدیر روابط عمومی و امور رسانه‌ای: مریم رودبارانی.

2958068

«هار» در مولوی

حسین پوریانی‌فر کارگردان برگزیده بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی به‌زودی نمایش «هار» را در مرکز تئاتر مولوی روی صحنه می‌برد.

حسین پوریانی‌فر که با نمایش «هار» در بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران حضور داشت و تندیس بهترین کارگردانی را از آن خود کرد به زودی این اثر نمایشی را در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به صحنه می‌برد.

وی جایزه ویژه جشنواره بیست و یکم تئاتر دانشگاهی را که بورسیه تحصیلی مدرسه تئاتر «اپیداروس» یونان بود، کسب کرد.

نمایش «هار» تندیس بهترین طراحی لباس و همچنین لوح تقدیر بهترین موسیقی را هم از بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به خود اختصاص داد.

مدیر روابط عمومی یونان بورسیه سالن اصلی تئاتر دانشگاهی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر