کد خبر: 691613 A

هم‌زمان با مراسم افتتاحیه نمایش «شیروانی داغ» اثر جدید «ایوب آقاخانی» در روز چهارشنبه ۳۰ آبان مراسم اهدای جایزه بهترین بازیگر مرد پنجاه و هشتمین جشنواره آسیا پاسیفیک به «امیرعلی دانایی» برای بازی در فیلم سینمایی آپاندیس، برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، امیرعلی دانایی به همراه  نسیم ادبی، فریبا متخصص، لیلا بلوکات، وحیدآقاپو، فرید سجادی حسینی و وحید نفر در نمایش «شیروانی داغ» به‌عنوان جدیدترین تولید گروه تئاتر پوشه از ۳۰ آبان هر شب ساعت ۲۰:۳۰  در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه خواهند رفت.

این نمایش که اقتباسی از «گربه روی شیروانی داغ» اثر «تنسی ویلیامز» است، جدیدترین تولید «موسسه پوشه هنر پارس» به‌حساب می‌آید و سومین همکاری ایوب آقاخانی و امیرعلی دانایی در حوزه‌ی تئاتر است.

گفتنی است، جشنواره سینمایی آسیا پاسیفیک که چندی پیش، پنجاه و هشتمین دوره آن برگزار شد از مهم‌ترین و معتبرترین جشنواره‌های سینمایی آسیا و جهان به شمار می‌رود.

مراسم اهدای جایزه این جشنواره به امیرعلی دانایی و افتتاحیه نمایش «شیروانی داغ» با حضور جمعی از هنرمندان، بازیگران سینما-تئاتر و تلویزیون، ورزشکاران به‌ویژه فوتبالیست‌ها و اصحاب رسانه، روز چهارشنبه ۳۰ آبان در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر، برگزار می‌شود.

امکان خرید بلیت‌های این نمایش برای ۴ شب نخست اجرا از طریق سایت تیوال فراهم‌ شده است.

جشنواره آسیا پاسیفیک شیروانی داغ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر