کد خبر: 691580 A

نمایش «آهسته با گل سرخ» در تماشاخانه سنگلج و نمایش‌های مرکز تئاتر مولوی به مناسبت شهادت امام حسن عسکری(ع) روز پنجشنبه ۲۴ آبان اجرا نمی‌شوند.

به گزارش ایلنا، اجرای نمایش «آهسته با گل سرخ» نوشته اکبر رادی و به کارگردانی هادی مرزبان که از چهارشنبه ۲آبان در تماشاخانه سنگلج روی صحنه رفته است. به دلیل مصادف شدن با شهادت امام حسن عسکری (ع)  روز پنجشنبه ۲۴ آبان تعطیل است.

 نمایش آهسته با گل سرخ که از آثار دهه‌ی شصت اکبر رادی، درباره‌ی چالش‌های اجتماعی یک خانواده‌ی بازاری است با بازی حبیب اسماعیلی، محمد حاتمی، میترا حجار، سام قریبیان و فریبا کوثری (به ترتیب حروف الفبا) هر شب ساعت ۲۰ اجرا می‌شود.

علاقه‌مندان به تهیه بلیت‌های نمایش آهسته با گل سرخ می‌توانند به سایت تیوال یا گیشه تماشاخانه سنگلج مراجعه کنند.

پنج شنبه ۲۴ آبان مصادف است شب شهادت حضرت امام حسن عسگری (ع)

اجراهای این مرکز به دلیل مصادف شدن با شب شهادت حضرت امام حسن عسگری (ع) در روز پنج شنبه ۲۴ آبان تعطیل است.

اجرای نمایش‌های «کلفت‌ها» به کارگردانی علی‌اکبر علیزاد، «جان گابریل بورکمان» به کارگردانی سعید کریمی و «باد می‌وزد» به کارگردانی امیر نجفی، مجددا از روز جمعه، ۲۵ آبان از سر گرفته خواهد شد.

از علاقمندان دعوت می‌شود برای دیدن نمایش‌های «باد می‌وزد»، «کلفت‌ها» و «جان گابریل بورکمان» همه روزه -به جز شنبه‌ها- به ترتیب در ساعت‌های ۱۷:۳۰، ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به نشانی خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان مراجعه کنند.

تعطیلی تماشاخانه‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر