کد خبر: 691244 A

معاون امور فرهنگی می‌گوید: ناشران می‌توانند از فردا (چهارشنبه 23 آبان) برای دریافت کاغذ مورد نیاز به سامانه توزیع مراجعه کنند.

به گزارش ایلنا، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محسن جوادی (معاون امور فرهنگی)‌ با اعلام این خبر که ناشران از فردا (چهارشنبه 23 آبان) برای دریافت کاغذ مورد نیاز به سامانه توزیع مراجعه کنند، افزود: تمهیدات لازم برای تامین کاغذ ناشران فراهم شده است و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

او تصریح کرد: ناشرانی که درخواست کاغذ دارند می‌توانند با مراجعه به سامانه توزیع کاغذ به نشانی paperds.ir  درخواست خود را ثبت کنند و درخواست‌ها پس از بررسی و ارزیابی عملکرد ناشران در دو سال گذشته، محقق می‌شود.

او افزود: کاغذهایی که از طریق سامانه توزیع در اختیار ناشران قرار می‌گیرد براساس قیمت تمام شده مورد تایید سازمان حمایت و کارگروه ساماندهی کاغذ است.

معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با قدردانی از همکاری مناسب واردکنندگان کاغذ تاکید کرد: چنان‌چه سایر واردکنندگان، کاغذ دولتی خود را براساس مصوبات در اختیار شبکه توزیع قرار دهند مشکل تعزیراتی متوجه آن‌ها نخواهد شد.

او در پایان گفت: حل مشکل کاغذ در شرایط فعلی در گرو همکاری ناشران و مصرف‌کنندگان کاغذ و نیز واردکنندگان کاغذ با سیستم توزیع است.

معاون امور فرهنگی محسن جوادی دریافت کاغذ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر