کد خبر: 690355 A

ابراهیم حسینی، هنرمند عکاس و گرافیست با حکم بهزاد صدیقی، دبیر نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی به عنوان دبیر بخش نمایشگاه اسناد تصویری آثار اکبر رادی منصوب شد.

به گزارش ایلنا، متن حکم انتصاب ابراهیم حسینی به این شرح است:

به نام خداوند قلم و زیبایی

فرهیخته گرامی  

جناب آقای ابراهیم حسینی  

نظر به تجربیات ارزنده جناب‌عالی در عرصه‌های فرهنگی و هنری و کوشش‌های مجدانه ان در برپایی نمایشگاه‌های طراحی، گرافیک و عکاسی، بدین وسیله جناب‌عالی به عنوان دبیر بخش نمایشگاه اسناد تصویری آثار استاد اکبر رادی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی منصوب می‌شوید. امید می‌رود با توجه به حضور و خدمات ارزش‌مندتان در این هنر، همه تجربیات و توانایی‌های خود را برای هر چه بهتر برگزار شدن نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی به کار گرفته تا شاهد جشنواره‌ای تأثیرگذار، پویا و شایسته باشیم. قدردان پذیرش مسئولیت‌تان در این رویداد ملی فرهنگی هستم. برای جناب‌عالی آرزوی سربلندی و پیروزی دارم.

ابراهیم حسینی فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی گرافیک است که از سال ۷۵ تاکنون فعالیت مستمری در عرصه گرافیک و عکاسی تئاتر داشته است.

مدیریت چندین دوره مسابقه پوستر و عکس و اقلام تبلیغاتی جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، گرافیست روابط عمومی و واحد نمایش حوزه هنری، طراحی بیش از ۵۰ پوستر تئاتر و پوسترهای فرهنگی، چاپ مقالات تخصصی در مورد گرافیک تئاتر در مجلات تخصصی، عکاسی بیش از ۷۰۰ اثر نمایشی، ریاست انجمن عکاسان خانه تئاتر، دبیری نخستین اکسپوی عکس تئاتر ایران، راه‌اندازی و دبیر اولین دوره مسابقات کارگاهی عکس تئاتر ایران، دبیری چندین مسابقه ب عکس و گرافیک تئاتر، دبیری گروه عکس چندین کاتالوگ و نشریه روزانه جشنواره‌های هنری کشور، از جمله سوابق فرهنگی و هنری وی در عرصه گرافیک و عکس بوده است.

نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی با دبیری بهزاد صدیقی از ۱۸ تا ۲۸ دی ۱۳۹۷ توسط بنیاد اکبر رادی در تهران برگزار می‌شود.

دبیر بخش نمایشگاه اسناد تصویری آثار اکبر رادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر