کد خبر: 690350 A

طراحان و عوامل پشت‌صحنه نمایش «خنکای ختم خاطره» به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ که اواخر آذر روی صحنه خواهد رفت، معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، نمایش «خنکای ختم خاطره» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا آذرنگ اواخر آذر سال جاری در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه خواهد رفت. طراحان و عوامل پشت‌صحنه این نمایش مشخص شده‌اند و به زودی بازیگران نیز معرفی خواهند شد.

رضا مهدی‌زاده (طراح صحنه)، الهام شعبانی (طراح لباس)، موسیقی (محمدجواد طالبی)، همراز بیان (طراح پوستر)، وحید لک (مجری طرح)، محمد گودرزیانی (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، راضیه اسماعیلی (منشی‌صحنه)، آوا فیاض (مدیر تبلیغات و مشاور رسانه‌ای) و فواد خراباتی (مدیر روابط‌عمومی)، پیام نیکخواه (عکاس)، فرزین طاهری (ساخت تیزر) عوامل این نمایش هستند.

آذرنگ برای نگارش این نمایش‌نامه جایزه نخست نویسندگی در بخش بین‌الملل بیست‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را دریافت کرده است.

«خنکای ختم خاطره» داستان سربازی به نام یوسف است که در کما به سر می‌برد، همه چیزش از بین رفته و فقط چشم و دلش سالم مانده‌اند. فرشته‌ای واسطه‌ای آمدن او از عالم برزخ به زمین (دنیای زندگان) می‌شود. مأموران بنیاد شهید هر چه بیشتر تلاش می‌کنند تا والدین اصلی یوسف را بیابند، با متقاضیان بیشتری روبرو می‌شوند و این روند به گونه‌ای فزاینده و بدون پایان تا انتها ادامه می‌یابد. «خنکای ختم خاطره» زندگی این خانواده‌ها و مشکلات آنان را به نمایش می‌گذارد.

آخرین کارگردانی آذرنگ نمایش «ترن» بود که بهمن و اسفند ۹۵ در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفت و با استقبال تماشاگران روبرو شد.

خنکای ختم خاطره حمیدرضا آذرنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر