کد خبر: 686333 A

ستاد برگزاری بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار هنرمندان در همه بخش‌ها برای شرکت در این دوره تمدید نخواهد شد.

به گزارش ایلنا، ستاد برگزاری بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران در تازه‌ترین اطلاعیه خود اعلام کرد که مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار هنرمندان متقاضی شرکت در همه بخش‌های این دوره به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

در این اطلاعیه آمده است:

«دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به منظور پایبندی به تقویم اجرایی و مقررات این دوره از جشنواره، مهلت ثبت‌نام در هیچ یک از بخش‌های جشنواره را تمدید نخواهد کرد. لذا از دانشجویان گرامی تقاضا می‌شود با دقت فراخوان جشنواره را مطالعه نمایند و جهت جلوگیری از اختلال در ثبت‌نام به دلیل ترافیک بالای روزهای پایانی حتی‌المقدور هر چه سریع‌تر ثبت‌نام کنند.»

بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت سال ۱۳۹۸ به همت اداره‌کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بخش‌های مختلف الف: مناطق «تئاتر صحنه» و ب: سراسری و بین‌المللی «تئاتر صحنه»، «تجربه‌های اجرا»، «نمایشنامه‌نویسی (جایزه اکبر رادی)، «پژوهش (جایزه فرهاد ناظر‌زاده کرمانی)»، «ترجمه  نمایشنامه»، «عکس، پوستر و تیزر»، «غیر رقابتی»، «کارگاه‌ها و درس گفتارها»، «مدرسان»، «جشنواره جشنواره‌ها» و «پایان‌نامه‌های برگزیده» ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برگزار خواهد شد. بخش تئاتر صحنه مناطق نیز نیمه اول اسفند سال ۱۳۹۷ میزبان هنرمندان فعال عرصه تئاتر دانشگاهی خواهد بود.

علاقه‌مندان برای کسب تازه‌ترین اطلاعات و اخبار، دریافت فرم حضور در ستاد اجرایی، متن کامل فراخوان و ثبت نام در جشنواره می توانند به سامانه اینترنتی www.iiutf.ir مراجعه کنند.

بیست و دومین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر