کد خبر: 685473 A

نمایش «دیوار» کاری مشترک از حامد رحیمی‌نصر و نادر علیمردانی روز یکشنبه میهمانانی ویژه خواهد داشت. میهمانانی که دلیل حضورشان، هم‌دلی با نگاه همکاران‌شان در عرصه گویندگی است.

به گزارش ایلنا، نمایش «دیوار» یکشنبه ۶ آبان سال جاری میزبان اعضای برجسته انجمن گویندگان و مدیران گفتار فیلم ایران (مدیران دوبلاژ) به اتفاق برخی از هنرمندان کشور که از آن جمله می‌توان به سام درخشانی اشاره کرد، خواهد بود.

نمایش «دیوار» سایکودرامی ضد جنگ است که توسط حامد رحیمی‌نصر و نادر علیمردانی کارگردانی شده و متن آن را غفور شکوری اصل به رشته تحریر درآورده است.

 این نمایش که تا پایان آبان ساعت ۱۹/۱۵ همه روزه در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود توسط حمیدرضا زمانی تهیه‌کنندگی شده است.

حامد رحیمی نصر و نادر علیمردانی بازیگران این اثر نمایش هستند که مرداد نیز نمایش «خون‌آشام‌کشی» را در تئاتر شهرزاد روی صحنه بردند.

در خلاصه داستان این اثر نمایش آمده است: جنگ است وسربازی دچار! دچار ترس از جنگ، کشتار، صدای انفجار و هر آن چیز که مرگ می‌آفریند. سرباز با ذهنی آکنده از هجمه‌های برخاسته از گذشته و حال به خیالش در پناهگاهی امن، امان یافته است تا مردی با پاکتی در دست به حریمش ورود می‌کند اما او دشمن نیست، مردی است که می‌خواهد در این وانفسا تولدش را در تنهایی حاصل از جنگ به جشن بنشیند.

سایر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از: تهیه کننده: حمید رضا زمانی، مجری طرح: سپید فیلم،نویسنده: غفور شکوری اصل، تهیه‌کننده: حمیدرضا زمانی، مدیر روابط عمومی: مریم رودبارانی.

ایران جنگ مدیر روابط عمومی مرگ تهیه کننده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر