کد خبر: 685095 A

کارگردان پیشونی سفید ۲ مطرح کرد:

سیدجواد هاشمی می‌گوید: متاسفانه مسئولین کشور ما پیر شده‌اند و هیچ کدامشان فضای بچه‌ها و لزوم فیلم ساختن برای آنها را متوجه نمی‌شوند.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، سیدجواد هاشمی تهیه‌کننده و کارگردان فیلم پیشونی سفید ۲ شامگاه چهارشنبه ۲ آبان در اکران مردمی این فیلم در پردیس باغ کتاب با اشاره به اینکه این فیلم را برای کودکان ساخته است، گفت: خوشحالم که فیلم مورد استقبال تماشاگران و به خصوص کودکان و خانواده‌ها قرار گرفته است.

وی ادامه داد: اکران این فیلم به دلیل هفته جهانی کودک زودتر شروع شد و اکران رسمی آن از بعد از اربعین آغاز خواهد شد و امیدوارم کسانی که قسمت اول این فیلم را دیده‌اند و دوست داشتند قسمت دوم فیلم را نیز دوست داشته باشند.

وی با تشکر از حسین احمدی و مرتضی وطنخواه سرمایه‌گذاران این فیلم، گفت: بدون همراهی و کمک آنها ساخت این فیلم ممکن نبود و باید بگویم که این دو سرمایه‌گذار از مسئولین بیشترین به فکر سینمای کودک هستند.

هاشمی ادامه داد: متاسفانه مسئولین کشور ما پیر شده‌اند و هیچ‌کدام‌شان فضای بچه‌ها و لزوم فیلم ساختن برای آنها را متوجه نمی‌شوند. امیدوارم سن مسئولان کشور جوان شود و بچه‌دار شوند تا متوجه شوند که برای کودکان باید فیلم ساخت.

وی ادامه داد: قسمت سوم پیشونی سفید و همچنین فیلمی به نام ترنادو برای بچه‌ها ساخته‌ام و من تا زمانی که زنده‌ام فقط می‌خواهم برای کودکان فیلم بسازم.

در این اکران مردمی جمعی از بازیگران و هنرمندانی همچون امید جهان، محسن افشانی، امیررضا احمدی، رکساناوطن خواه، عباس دلدار، بهارک رمضانی، امیر مسعودی (استاد کنکور) حضور داشتند.

اکران فیلم  پیشونی سفید ۲ همچنان ادامه دارد و در دومین هفته به فروشی معادل یک میلیارد تومان رسیده است و تعداد سالن‌های سینما نیز به ۱۰۰ سالن افزایش پیدا کرده است.

مسئولان باید جوان شوند تا فیلم کودک ساخته شود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر