کد خبر: 684160 A

چند ساعت مانده به برگزاری بازی برگشت امشب پرسپولیس _ السد هنوز به‌طور قطعی گزارشگر این بازی مشخص نشده و اخبار رسیده درباره معرفی گزارشگر این بازی قطعی نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، چند ساعت مانده به برگزاری بازی برگشت امشب پرسپولیس _ السد هنوز به‌طور قطعی گزارشگر این بازی مشخص نشده و اخبار رسیده درباره معرفی گزارشگر این بازی قطعی نیست.

براساس این گزارش شنیده‌ها حاکی از این است که مزدک میرزایی جایگزین عادل فردوسی‌پور برای گزارش بازی امروز پرسپولیس شده است.

این در حالی است که طبق کنداکتور اعلام شده از سوی شبکه‌سه گزارش بازی امشب منچستر_ یوونتوس نیز به‌عهده مزدک میرزایی گذاشته شده و اگر بازی پرسپولیس را هم او گزارش کند، به‌نوعی میرزایی در یک روز ۱۸۰ دقیقه در شبکه سه گزارش کرده است.

البته ممکن است در این چند ساعت باقی مانده تا شروع بازی پرسپولیس شاهد تصمیماتی دیگری باشیم و هنوز نمی‌توان درباره آن به‌طور قطعی خبری را منتشر کرد.

با توجه به اتفاقاتی که در دو هفته گذشته برای برنامه نود ایجاد شده، این‌طور به‌نظر می‌رسد که مدیران صدا‌وسیما فعلا مصلحت نمی‌دانند که فردوسی‌پور در آنتن زنده برنامه اجرا کند.

عادل فردوسی‌پور برنامه نود علی فروغی پروژه حذف فردوسی پور چقدر عملیاتی است؟ مدیر شبکه سه سیما بازی برگشت امشب پرسپولیس _ السد حذف عادل فردوسی‌پور از صدا‌وسیما برنامه نود متوقف شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر