کد خبر: 677723 A

گروه اجرایی نمایش «جادوی پاهای من» علاوه‌بر اجراهای عادی، صبح‌ها ویژه مدارس و مهدکودک‌ها روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، «جادوی پاهای من» نوشته زهرا شایان‌فر و با کارگردانی مشترک زهرا شایان‌فر و سیاوش قلعه‌وردی که روزهای پایانی هفته در سالن شماره یک عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود، از این پس در مکان این عمارت صبح‌ها میزبان مدارس و مهدکودک‌ها می‌شود.

برای این منظور مدیران مدارس می‌توانند با شماره‌های ۰۹۳۰۷۰۲۰۶۷۱ و ۰۹۲۲۳۹۳۲۸۹۲ تماس بگیرند.

البته این نمایش همچنان به اجراهای عادی خود ادامه می‌دهد و در روزهای پنج‌شنبه و جمعه این هفته ساعت ۱۶:۳۰ در سالن شماره یک عمارت نوفل‌لوشاتو میزبان خانواده‌ها خواهد بود.

گروه اجرایی نمایش به مناسبت هفته ملی کودک تخفیفی بیست درصدی را برای کودکان و خانواده‌های آن‌ها در نظر گرفته است.

مخاطبان می‌توانند با مراجعه به گیشه عمارت نوفل‌لوشاتو و یا سایت فروش بلیت «جادوی پاهای من» در ایران کنسرت بلیت خود را تهیه کنند.

«جادوی پاهای من» داستان دختربچه‌ای با ذهن پرسشگر است که هر مسئله ساده برایش معمایی پیچیده می‌شود. او با همراهی تماشاگران در یک ماجرای پلیسی به حل معما می‌پردازد.

این نمایش کودک و نوجوان تازه‌ترین اثر گروه تئاتر صلح است. شهرام نیک‌کار، فرهاد شکرالله‌‌زاده، منیر چراغی، فاطمه رستمی، سهند آدم‌‌عارف، امیر شیخ‌‌زاده، فرزانه کاظمی، خورشید شایان فر، خرداد شایان فر، حسامدکلانتری، سدنا محبی و آرمان کارخانه، گروه بازیگران این اثر را تشکیل می‌دهند و مهرنوش نرسی به‌عنوان مشاور روانشناسی کودک گروه را همراهی می‌کند.

از دیگر عوامل نمایش می‌توان به زهرا شایان‌فر (طراح صحنه و آکسسوآر و طراح لباس و عروسک)، فاطمه حسین‌خانی (طراح پوستیژ)، بهرام شادانفر (طراح پوستر و بروشور)، حیدر هدایتی (ساخت تیزر)، سیاوش قلعه‌وردی (انتخاب موسیقی، افکت و میکس)، حسام کلانتری (ویدیو آرت)، مینا صفار (روابط عمومی، تبلیغات)، روشنک کریمی روژین ستاری و امیر شیخ‌‌زاده، (دستیار کارگردان)، آرمان کارخانه (مدیر صحنه)، سدنا محبی و شهرزاد کلانتری (منشی صحنه) و محبوبه فرج‌الهی (عکاس) اشاره کرد.

خانواده روابط عمومی روانشناسی کودک و نوجوان مهدهای کودک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر