کد خبر: 677649 A

هم‌زمان با هفته ملی کودک؛

همزمان با هفته ملی کودک، نمایشگاه آثار هنری کودکان با عنوان «روایت‌های من» در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران افتتاح شد.

به گزارش ایلنا، نمایشگاه آثار هنری کودکان با عنوان «روایت‌های من» با همکاری موزه مجازی بین‌المللی هنر کودک با حضور جمعی از کودکان، علاقه‌مندان و فعالان حوزه کودک در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران افتتاح شد.

این نمایشگاه شامل ۴۰ اثر نقاشی، عکس، حجم و... هنر دست کودکان تا ۱۲ سال است که به مناسبت هفته ملی کودک تا تاریخ ۲۰ مهرماه در تالار آبی این مجموعه برپاست.

موزه مجازی بین‌المللی هنر کودک با هدف ارتباط کودکان جهان با زبان مشترک هنر برای گسترش صلح در جهان، ارتباط معلمان و والدین کودک، ایجاد فرصت برای پژوهشگران هنر کودک و ثبت آثار و تجربه‌های کودکان از سنین پایین فعالیت خود را آغاز کرد و مخاطبان آن، کودکان تا ۱۲ سال، مربیان کودک، پژوهشگران هنر کودک، روانشناسان کودک و خانواده کودکان هستند.

علاقمندان جهت بازدید از نمایشگاه «روایت‌های من» می‌توانند از تاریخ ۱۶ تا ۲۰ مهر از ساعت ۱۰ تا ۱۶ به تالار آبی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران) مراجعه کنند و مجموعه تا ساعت ۱۷ فعال است.

هفته ملی کودک مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران مجموعه نیاوران نمایشگاه آثار هنری کودکان موزه مجازی بین المللی هنر کودک حوزه کودک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر