کد خبر: 677270 A

دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر اسامی اعضای هیئت انتخاب این دوره را برای بررسی آثار شرکت‌کننده معرفی کرد.

به گزارش ایلنا، امیر بکان، رامین بهنا، امیرمهیار تفرشی‌پور، مانی جعفرزاده، بابک چمن‌آرا، کیوان فرزین، آیدین صمیمی‌مفخم، ناصر صفاریان ، شهرام صارمی (مدیر اجرایی جشنواره) و شاهین فرهت در مسند دبیر جشنواره و رئیس هیئت انتخاب، اعضای هیئت انتخاب سی و چهارمین جشنواره موسیقی را تشکیل می‌دهند.

این هیئت طبق آن‌چه در آیین‌نامه جشنواره موسیقی فجر آمده است، وظیفه انتخاب گروه‌ها را برای اجرا در این رویداد موسیقایی بر عهده دارند؛ بخشی از اجراها از  هنرمندان شاخص و فعال موسیقی کشور انتخاب می‌شود و بخش دیگر اجرای هنرمندانی است که از طریق فراخوان درخواست حضور در جشنواره را دارند و هیئت انتخاب با بررسی آثار ارسالی، تعدادی از هنرمندان متقاضی  را برای اجرا در جشنواره موسیقی فجر  انتخاب می‌کند.

فراخوان رسمی سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر در تاریخ ششم شهریور اعلام شد و علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند تا تاریخ ۱۵ آذر براساس قوانین و مقرارت ذکر شده در سامانه جشنواره موسیقی فجر درخواست خود را ارائه کنند.

سی‌ و چهارمین جشنواره موسیقی فجر از  ۲۴ تا ۳۰ بهمن به دبیری شاهین فرهت در تهران برگزار می‌شود.

بابک چمن آرا شاهین فرهت ناصر صفاریان مانی جعفرزاده شهرام صارمی رامین بهنا امیرمهیار تفرشی پور امیر بکان آیدین صمیمی مفخم کیوان فرزین اعضای هیئت انتخاب جشنواره موسیقی فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر