کد خبر: 674993 A

اجرای نمایش «به آسمان خوب نگاه کن» به کارگردانی شهاب راحله از روز دوشنبه نهم مهر در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

به گزارش ایلنا، «به آسمان خوب نگاه کن» عنوان نمایشی به نویسندگی محمود فرهنگ و کارگردانی شهاب راحله است، که از روز دوشنبه نهم مهر در قالب ویژه برنامه «تئاتر صاحبدلان» در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز کرد.

این نمایش داستان زندگی انسان از بدو تولد تا مرگ و رستگاری را روایت می‌کند که در طول مسیر با کش‌مکش‌های دوفرشته‌ خیر و شر دست و پنجه نرم می‌کند.

در این نمایش که تا روز جمعه بیستم مهر به اجرای خود ادامه می‌دهد مهراد نوروزی طهرانی، سامان توحیدی، سجاد کشاورزیان به عنوان بازیگر حضور دارند. این در حالی است که علی غلامی دستیار کارگردان، عرفان عشوریون موسیقی، علی علیایی نژاد طراح حرکت، فریان قربانی پوستر و بروشور، مرصاد شیخی مدیرصحنه، وحید عسس طراح لباس، ملیحه ولایتی منشی صحنه، مبینا بیات عکس، مرضیه صادقی روابط عمومی گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند.

نمایش«به آسمان خوب نگاه کن» به کارگردانی شهاب راحله هر روز ساعت ۱۸، با مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۱۵ هزار تومان در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

شهاب راحله به آسمان خوب نگاه کن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر