کد خبر: 673057 A

مجموعه ترانه‌های «دریا در من» سروده شهریار قنبری از سوی انتشارات نگاه روانه بازار می‌شود.

به گزارش ایلنا، طبق اعلام موسسه انتشارات نگاه مجموعه ترانه‌های «دریا در من» سروده شهریار قنبری با ویراست جدید در آستانه انتشار قرار گرفته است.

ازجمله ویژگی‌های این اثر می‌توان به این نکات اشاره کرد که متن آن بارها توسط صاحب اثر بازخوانی شده و از اغلاط مطبعی و ویرایشی پیراسته شده است. همچنین متن کتاب جدید با افزوده‌های بیشمار است که با چاپ پیشین آن تفاوت بنیادی دارد. این کتاب سرشار است از خاطره‌نگاری‌های شاعر و دلیل سرایش ترانه که تصویر تاریخی از ترانه‌سرایی نوین ایران را در برابر خواننده می‌نهد. کتاب دارای تصاویری خاطره‌انگیز و نوستالژیک نیز هست. شاعر در این اثر علاوه بر ارائه مجموعه‌ای از محبوب‌ترین ترانه‌های خود، تصویری روشن از زمانه و زیست و افراد مؤثر در امر موسیقی و ترانه را ارائه می‌دهد.

دی ماه 96 بود که آثار شهیار قنبری برای اولین بار در ایران با نظارت خودش و مجوز رسمی از سوی انتشارات نگاه منتشر شد. این شاعر و آوازخوان که در میان مخاطبان ترانه نوین با ترانه‌های «قصه دو ماهی»، «نماز»، «بوی خوب گندم»، «لالالالا دیگه بسه گل لاله»، «سفرنامه» و... شناخته می‌شود، یک سال پیش کتاب‌های «گفتن برای زیبا شدن»، «لئوناردِ شهیار» و «بنویس! ساعت پاک‌نویس» را به مرحله انتشار رساند و اکنون نوبت به کتاب «دریا در من» رسیده است. 

15

انتشارات نگاه شهریار قنبری ترانه های دریا در من لالا لالا دیگه بسه گل لاله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر