کد خبر: 672392 A

نمایش‌های «او» با ۱ هزار و ۸۱۳ مخاطب و «شازده کوچولو» با ۳ هزار ۵۰۳ مخاطب به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.

به گزارش ایلنا، نمایش‌های «او» به کارگردانی آرش دادگر با ۱ هزار و ۸۱۳ مخاطب و «شازده کوچولو» به کارگردانی مصطفی قربان‌پور با ۳ هزار ۵۰۳ مخاطب به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.

نمایش‌های «شازده کوچولو» و «او» که به ترتیب از ۲۹ مرداد و ۸ شهریور در ساعت‌های ۱۹ و ۲۱  اجرای عمومی خود را در سالن‌های ناظرزاده و سمندریان تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرده بودند، شامگاه یکشنبه ۲۵ شهریور به کار خود در این مجموعه پایان دادند.

نمایش «او» به کارگردانی آرش دادگر در ۳۱ اجرای خود پذیرای ۱ هزار و ۸۱۳ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۴۷۱ مخاطب با بلیت‌های ۴۵ هزار تومانی، ۷۳۶ مخاطب با بلیت‌های ۳۰ و ۳۵  هزار تومانی و ۴۸۵ مخاطب با بلیت‌های ۲۰ و ۲۵ به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۴۶۵ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «او» طی ۳۱ اجرا مبلغ ۴۷ میلیون و ۴۳۷ هزار تومان بوده است.

نمایش «شازده کوچولو» به کارگردانی مصطفی قربان‌پور نیز در ۲۷ اجرای خود پذیرای ۳ هزار و ۵۰۳ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۲۵۵۵ مخاطب با بلیت‌های ۵۰ و ۴۰  هزار تومانی، ۴۵۸ مخاطب با بلیت ۳۵ و ۳۰  هزار تومانی و ۸۵ مخاطب نیر با بلیت‌های ۲۵ و ۲۰ هزار تومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۴۰۵ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «شازده کوچولو» طی ۲۷ اجرا مبلغ ۱۲۵میلیون و ۱۵۱ هزار تومان بوده است.

آمار مخاطبان تماشاخانه ایرانشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر