کد خبر: 666957 A

تازه‌ترین رمان اورهان کمال با ترجمه ارسلان فصیحی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رمان «دختر مردم» نوشته اورهان کمال و با ترجمه ارسلان فصیحی توسط انتشارات کتاب‌سرای نیک منتشر شده است.

«دختر مردم» دومین رمان اورهان کمال است که با ترجمه ارسلان فصیحی به فارسی منتشر می‌شود. اورهان کمال؛ نویسنده‌ی توانایی ترکیه، که جهات گوناگون زندگی فردی را در پس‌زمینه‌ی زندگی اجتماعی استادانه به تصویر می‌کشد، نه تنها سرگذشت انسان‌هایی را که در کوچه و خیابان در جستجوی نان هستند، بلکه کشمکش‌های خانوادگی را نیز به رساترین شکل روایت می‌کند.

«دختر مردم» که شاخص‌ترین رمان اورهان کمال در زمنیه روایت دغدغه‌های درون خانه و خانواده است؛ تضادهای اجتماعی را نیز در آیینه روابط خانوادگی به شیواترین شکل منعکس می‌کند.

پشت جلد کتاب آمده است:

«کتاب‌های اورهان کمال را می‌توان گنج‌هایی دانست که خوانندگان در زندگی به ندرت به نظایرشان برمی‌خورند. نویسنده‌های زیادی نیستند که مانند او در زندگی خواننده تاثیر بگذارند. اورهان کمال راه رسیدن دوباره به امید و خوش‌بینی را فرا رهمان قرار می‌دهد.»

رمان «دختر مردم» نوشته اورهان کمال و با ترجمه ارسلان فصیحی در ۴۵۲ صفحه و به قیمت ۵۴۰۰۰ تومان توسط انتشارات کتاب‌سرای نیک منتشر شده است.

ارسلان فصیحی رمان «دختر مردم» اورهان کمال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر