کد خبر: 653690 A

محسن سلیمانی فارسانی (نویسنده، کارگردان و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون)، ازسوی سرپرست بنیاد فرهنگی روایت فتح به عنوان سرپرست انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب و معرفی شد.

به گزارش ایلنا، محمد حبیبی سرپرست بنیاد فرهنگی روایت فتح، طی حکمی محسن سلیمانی را به عنوان سرپرست جدید انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب کرد.

 در قسمتی از این حکم آمده است:

«امید است با یاری و اتکا به ذات حضرت احدیت (جل جلاله) و تعامل سازنده و استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود درعرصه تئاتر کشور و بهره‌گیری مناسب از امکانات مادی و معنوی در اعتلای کمی و کیفی و رشد روزافزون جریان عظیم تئاتر مقاومت در صحنه‌های داخلی و خارجی کوشا، موثر و موفق باشید.»

محسن سلیمانی فارسانی متولد  ۱۳۴۸ فارسان، دارای مدرک کارشناسی کارگردانی ازدانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است و سابقه نویسندگی، کارگردانی و بازی در نمایش‌های مختلف و چندین مجموعه تلویزیونی و سینمایی در کارنامه هنری وی به چشم می‌خورد.

معاونت هنری انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، عضویت در شورای تخصصی تئاتر سازمان بسیج، داوری و مدیریت اجرایی در جشنواره‌های متعدد داخلی هم‌چون جشنواره تئاتر بسیج، جشنواره تئاتر مقاومت و جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از جمله سوابق وی درعرصه هنرهای نمایشی کشور به شمار می‌رود.

پیش از این محمد حبیبی به عنوان مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب شده بود که با استعفای احسان محمد حسنی جایگزین وی در سمت مدیریت بنیاد فرهنگی روایت فتح شد.

بازی تئاتر تلویزیون کارشناسی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر