کد خبر: 639439 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد:

روند بهبودی مهدی فخیم زاده در بیمارستان به سرعت طی می‌شود و وی امروز چند قدم در بیمارستان پیاده‌روی کرده است.

خسرو امیرصادقی از دوستان نزدیک مهدی فخیم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به آخرین وضعیت روند درمانی فخیم‌زاده گفت: صبح امروز من به ملاقات وی رفتم و حال فخیم‌زاده بسیار خوب و مساعد بود و الحمدلله به لطف خداوند و تلاش پزشکان روند بهبودی وی به سرعت طی می‌شود.

وی ادامه داد: تغذیه فخیم‌زاده و همچنین استفاده از داروها به صورت کاملاً عادی انجام می‌شود و حتی ما صبحانه را نیز با هم صرف کردیم و بعد از صبحانه چند قدمی نیز در بخش ICU پیاده‌روی کردیم.

امیرصادقی با اشاره به اینکه روحیه فخیم‌زاده بسیار خوب است، گفت: علاوه بر حل شدن مشکلات اصلی بعضی جراحت‌ها همچون کبودی زیر چشم و یا دردهای دیگر نیز در حال ترمیم شدن و از بین رفتن است و وی به زودی می‌تواند فعالیت‌های عادی خود را کاملاً آغاز کند.

امیرصادقی با اشاره به اینکه همچنان امکان ملاقات برای فخیم‌زاده از طرف پزشکان ممنوع شده است، گفت: از آنجایی که عده زیادی علاقه داشتند تا به ملاقات و عیادت فخیم‌زاده بیایند، با تصمیم تیم معالج و با هدف ایجاد آسایش برای بیمار تصمیم گرفته شد تا فخیم‌زاده چند روز دیگر در بخش ICU حضور داشته باشد تا در کمال آرامش روند درمان را طی کند اما هیچ خطری وی را تهدید نمی‌کند.

وی با گلایه از برخی خبرهای دروغ از سوی کانال‌های بدون شناسنامه در فضای مجازی گفت: از علاقه‌مندان تقاضا می‌کنم که اخبار درست را از خبرگزاری‌های رسمی و همچنین صفحات با هویت دریافت کنند.

مهدی فخیم زاده خسرو امیر صادقی فعالیت‌ها و تغذیه مهدی فخیم‌زاده در بیمارستان به حالت عادی بازگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر