کد خبر: 610246 A

موسیقى-نمایش «شطّ رنج»، اثر تازهٔ على قمصرى، از ۲۹ فروردین ماه روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، در این اثر نمایشی که با هم آوایى بهادر صحت، هاله سیفى‌زاده، حسین پیرحیاتى، مارال قمى اجرا می‌شود؛ سارا رسول‌زاده و حامد شفیع‌خواه نقش آفرینى خواهند کرد.

شطّ رنج، با رویکردی تمثیلی تلاش دارد تا زوال ارتباط انسانی را به شکلی فلسفی به تصویر بکشد. این اثر نمایشی که به قلم احسان افشاری نگاشته شده است؛ ادبیات، نمایش و موسیقی را در هم می‌آمیزد.

کارگردانى این اثر را على ساسانى‌نژاد و حامد شفیع‌خواه بر عهده دارند و موسیقی این مجموعه را على قمصرى (تار)، کامران منتظرى (تمبک)، عسل ملک‌زاده (کوبه‌اى)، امیرفرهنگ اسکندرى (عود)، اشکان مرادى (کمانچه)، پریسا پیرزاده (آلتو)، فرشاد شیخى (هورن) و نرگس تقى‌پور (هورن) خواهند نواخت.

از دیگر عوامل می‌توان به علی ساسانی‌نژاد (طراح صحنه و نور)، لیلا جعفری (مجری طرح و مدیر تولید)، مینا عبدی (مدیر اجرا)، نکیسا ربیعی (دستیار کارگردان و برنامه ریز)، سارا حدادی (مشاور رسانه‌ای)، ایلیا شمس (تبلیغات مجازی- تئاترباز‌ها)، علی ساسانی‌نژاد (طراح پوستر و بروشور)، محمدرضا مهربانی و رضا افشاری (ساخت تیزر) اشاره کرد.

کنسرت - نمایش «شطّ رنج» از ۲۹ فروردین ساعت ۱۸.۳۰ در تالار حافظ روی صحنه می‌رود و بلیت فروشی این اثر از ۲۰ فروردین در سامانهٔ www. irannamayesh. com آغاز می‌شود.

علی قمصری شطّ رنج سارا رسول‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر