کد خبر: 525427 A

کوروش زارعی، دبیران علمی و اجرایی دومین جشنواره‌ سراسری نقالی و پرده‌خوانی «غدیر» (نقالان علوی) را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، کوروش زارعی؛ مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، با صدور دو حکم جداگانه، داود فتحعلی‌بیگی را به عنوان دبیر علمی و حسین عالم‌بخش را به سمت دبیر اجرایی دومین جشنواره‌ی سراسری نقالی و پرده‌خوانی «غدیر» (نقالان علوی) منصوب کرد.

در متن حکم داود فتحعلی‌بیگی آمده است: «با تقدیم خالصانه‌ترین احترامات، نظر به تعهد، دانش و تجربه‌ی شایسته‌ی جنابعالی در عرصه‌ی هنرهای نمایشی و نمایش‌های ایرانی از جمله هنر پرده‌خوانی و نقالی و بنا به همدلی و همراهی همیشگی‌تان، به موجب این حکم به سمت دبیر علمی دومین جشنواره‌ی سراسری نقالی و پرده‌خوانی «غدیر» (نقالان علوی) منصوب می‌شوید. امید که با هماهنگی و تلاش پیگیر و اتکال به قدرت لایزال حضرت احدیت، مطابق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، آن گونه که در خورشأن و بینش این هنر قدسی است کوشا و سربلند باشید.»

داود فتحعلی‌بیگی در دوره‌ی اول جشنواره‌ی نقالان علوی نیز به عنوان عضو شورای سیاستگذاری و هیات انتخاب آثار با دبیرخانه‌ی جشنواره همکاری داشت.

همچنین حسین‌ عالم‌بخش که در دوره‌ی اول این رویداد در سمت جانشین دبیر جشنواره فعالیت داشت،‌ در این دوره حکم دبیر اجرایی را دریافت کرده است. در متن حکم وی مرقوم شده است: «نظر به تجربیات، دانش و عملکرد مثبت و ارزشمند شما در عرصه‌ی هنرهای نمایشی، بدین وسیله جنابعالی به عنوان دبیر اجرایی دومین جشنواره‌ی سراسری نقالی و پرده‌خوانی «غدیر» (نقالان علوی) که در شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود منصوب می‌شوید. امید است با یاری خدای متعال و بهره‌گیری از تجارب گذشته و ظرفیت‌های حوزه هنری، جشنواره‌ای تأثیرگذار و در شأن و منزلت پیشوای اول شیعیان امیرالمومنین حضرت علی(ع) برگزار شود. انشاءالله.»

دومین جشنواره‌ی سراسری نقالی و پرده‌خوانی «غدیر» (نقالان علوی) به همت مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری از ۱۳ تا ۱۷ شهریورماه در تهران برگزار می‌شود.

حضرت علی شیعیان هنر سراسری دومین جشنواره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر