کد خبر: 505209 A

ساخت مجموعه انیمیشن‌های کوتاه «زندگی پنهان» به تهیه‌کنندگی استودیو انیمیشن» پاج» از زمستان سال گذشته آغاز و همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایلنا،. «ادریس ارمغانی» کارگردان این مجموعه درباره  روند ساخت این مجموعه گفت: «ایده اولیه برای شروع این مجموعه از داستانی که چند سال قبل نوشته بودم و اسمش» ماجرای پسری که حباب صابون بود» آمد. داستانی خیلی ساده از یک حباب که بعد از مواجهه با شکست عشقی می‌ترکید!

 وی ادامه داد: در گفتگویی تیمی نتیجه گرفتیم بعد از تصویربرداری روی حباب، متحرکسازی کنیم و همین روش فکر را در زندگی پنهان هم دنبال کردیم. برای شروع حدودا ده داستان مختلف نوشتیم که درنهایت یکی انتخاب و براساس استوری بورد شروع به تصویربرداری و متحرک‌سازی کردیم، اولین قسمت بعد از دو ماه تولید شد.

ارمغانی ادامه داد: مخاطب زندگی پنهان همه گروه‌ها و همه مردم هستند. ما در هر سنی که باشیم با اشیا پیرامون خود به‌طور مستقیم در ارتباطیم، بدون در نظر گرفتن سن و سال و این می‌تواند برای مخاطب خیلی جذاب باشد که اشیایی که هر روز با آن‌ها در ارتباط هستند حالا در یک ماجرای داستانی و با نگاهی جدید قرار گرفته‌اند.

وی افزود: ۵ قسمت داستانی با موضوع عشق تولید کردیم که یکی از آن‌ها مصادف با آتش‌سوزی پلاسکو، به آتش‌نشانان اختصاص پیدا کرد. مجموعه دوم ما با نزدیک شدن به نوروز کلید خورد و سراغ اشیایی رفتیم که به نوعی با عید ارتباط پیدا می‌کنند. در سری سوم با مدل داستانی شروع کردیم با عنوان» کاپ فادر». مجموعه‌ای سفارشی با الهام از داستان مشهور پدر خوانده.

عوامل مجموعه انیمیشن زندگی پنهان عبارتند از: تهیه‌کننده: استودیو انیمیشن پاج، کارگردان: ادریس ارمغانی، انیماتور: پیمان مسکرانیان، تصویربردار: مجتبی محمدی، طراح لوگو: بهزاد نوحسینی.

انتهای پیام/
زندگی پنهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر