کد خبر: 485223 A

نمایش «دن کیشوت» با بازی میلاد کی‌مرام از 18 اردیبهشت ماه در تئاتر باران روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، «دن کیشوت» را صحرا رمضانیان با نگاهی به اثر میگل سروانتس به رشته تحریر درآورده است و خود نیز آن را کارگردانی می‌کند و هر روز ساعت 17 اجرا خواهد شد.

 این نمایش که کاری از گروه هنرى  «مرمت» است و محمدرضا رسولی تهیه کنندگی آن را به عهده دارد؛ امیربهادر اورعی به عنوان بازیگر و  میلاد کی مرام به صورت افتخاری بازی می‌کنند.

13

«دن کیشوت»: با همراهی مهدخت مولایی، ایمان اصفهانى و صدای: شیرین آقاکاشى، مجتبى پیرزاده، آماندا موسوى، ایمان اصفهانى، فرزانه سلحشور، ساغر صباحى، پیمان منفرد از 18 اردیبهشت ماه در مجموعه تئاتر باران اجرا می‌شود و داستان دن کیشوت در دنیای امروز است که  گرفتار در وهم دنیای مجازی است.

سایر عوامل این اجرا عبارتند از: تهیه کننده و مجرى طرح: محمدرضا رسولی،دستیار کارگردان: پیمان منفرد، پویا حقیقی، ویدئو: علی اظهری، جلوه‌های ویژه تصویری: آیدین آریانژاد، مونتاژ و اجرای پلان‌های نوری: آبان صابری، جلوه‌های ویژه‌ی تصویری: آیدین آریانژاد، طراح پوستر و بروشور: وحید میثاقی، مدیر روابط عمومی: مریم رودبارانی، ساخت تیزر: محمدرضا رسولی، تدوین تیزر: روح ا... انصاری، عکاس: گلدیس نمازیان.

تئاتر باران میلاد کی مرام نمایش دن کیشوت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر