کد خبر: 389158 A

ایلنا: بازدیدکنندگان شهر واتیکان با شباهت باورنکردنی یکی از چهره‌های نقاشی شده توسط رافائل با سیلوستر استالونه روبه رو شده‌اند.

به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتدپرس، یکی از افرادی که در شاهکاری از رافائل ترسیم شده، شباهتی غیرقابل انکار با سیلوستر استالونه دارد.

یکی از دانشجویان هاروارد که با خانواده‌اش برای تعطیلات تابستانی به ایتالیا رفته بود با مشاهده این شباهت آن را رسانه‌ای کرده است.

این دانشجوی ۲۰ ساله نوشته است: به محض این که آن نقاشی را دیدیم فهمیدیم چقدر شبیه استالونه است

این فیلم که در بازگشت به آمریکا توسط این دانشجو در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده به سرعت در شمار پربیننده‌ها قرار گرفته و تاکنون بیش از ۷۰۰ هزار بار تماشا شده است.

نقاشی دیواری «کاردینال و فضایل کلامی» مربوط به سال ۱۵۱۱ است و در یکی از اتاق‌های رافائل در واتیکان روی دیوار نقاشی شده است.

رافائل سانتسیو یا رافائلو سانتی در ششم آوریل 1483 میلادی به دنیا آمد و در 6 آوریل 1520 از دنیا رفت او که بیشتر با اسم کوچک رافائل شناخته می‌شود، نقاش و معمار ایتالیایی دوران اوج رنسانس است.

او هنرمند پرکاری بود که کارگاه بزرگی را مدیریت می‌کرد و علی‌رغم مرگ زودهنگامش در ۳۷ سالگی، امروزه تعداد فراوانی از آثارش برجای مانده‌است. از آن زمره می‌توان به دیوارنگاره‌های اتاق‌های رافائل در واتیکان اشاره نمود که اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین اثر در طول عمر هنری وی بود.

IMG10521618

رافائل سیلوستر استالونه کاردینال و فضایل کلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر