کد خبر: 358404 A

ایلنا: فیلم ایستاده در غبار که جزو آثار انتخاب شده در گروه دوم اکران نوروزی است؛ از اول اردیبهشت در گروه سینماهای هنر و تجربه نیز به نمایش درمی‌آید.

 به گزارش ایلنا، شورای سیاستگذاری گروه هنر و تجربه به استناد سیاست‌های این گروه و همانطور که پیشتر در فراخوان منتشر شده در تابستان 93 بیان شده؛ تصمیم گرفت فیلم ایستاده در غبار را همزمان اکران کند. لذا این فیلم می‌تواند همزمان با اکران سراسری در سینماهای 13 گانه در این گروه در سراسر کشور به نمایش دربیاید.

 گروه هنر و تجربه اعلام کرده است؛ این سیاست قبلاً پیش بینی شده و در متن آن آمده است: «برخی از فیلم‌های متفاوت و برتر سینمای بدنه هم که حاوی جنبه‌های هنری و تجربی هستند و به دلیلی امکان این را دارند که جایی در اکران سینمای بدنه پیدا کنند، می‌توانند در چارچوب این طرح نیز به نمایش درآیند»

ایستاده در غبار به کارگردانی و نویسندگی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی حبیب الله والی نژاد دربرگیرنده بخشی از زندگی حاج احمد متوسلیان است.

این فیلم که جزو آثار تحسین شده در جشنواره فیلم فجر سال 94 بوده و سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره را دریافت کرده است؛ بدون سرگروه و به صورت آزاد اکران عمومی می‌شود.

ایستاده در غبار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر