کد خبر: 332893 A

ایلنا: هنرمندان ۴۰ کشور از ۴ قاره آسیا، اروپا، آمریکا و آفریقا برای حضور در هشتمین جشنواره بین‌المللی تجسمی فجر در سایت این رویداد هنری ثبت نام کردند.

به گزارش ایلنا؛ با پایان مهلت ثبت نام هنرمندان برای حضور در جشنواره هشتم تجسمی فجر؛ آثار هنرمندان ۴۰ کشور در سایت جشنواره به ثبت رسید. 

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، با توجه به تغییرات صورت گرفته در نحوه برگزاری جشنواره هشتم که هنرمندان می‌توانستند در مدیاهای مختلف به ارائه آثار خود بپردازند؛ ۱۰۵ هنرمند از کشورهای، تونس، پاکستان، ترکیه، کرواسی، اوکراین، ایتالیا، صربستان، کوبا، قرقیزستان، ارمنستان، ایالات متحده آمریکا، بلغارستان، روسیه، رومانی، کلمبیا، هند، اندونزی، بنگلادش، پرو، آلمان، ازبکستان، اسپانیا، اسلوونی، برزیل، بریتانیا، بلاروس، بلژیک، بوسنی و هرزگووین، تایلند، جمهوری چک، سودان، فرانسه، قبرس، قزاقستان، کانادا، لبنان، لهستان، مالزی، مکزیک و هلند آثار خود را در سایت جشنواره ثبت کردند. 

این در حالی است که کشور تونس با ۱۲ اثر از ۱۱ هنرمند بیشترین درخواست را در میان کشور‌ها برای حضور در جشنواره تجسمی فجر داشته است. 

از سوی دیگر مهلت ارسال آثار دو بخش همایش و فیلم هشتمین جشنواره بین‌المللی تجسمی فجر همچنان تا ۲۰ دی‌ماه ادامه دارد و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار اقدام کنند. 

لازم به یادآوری است؛ مرحله اولیه انتخاب آثارهشتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از اول دی ماه آغاز و ۱۲ دی نتایج آن اعلام خواهد شد. 

هشتمین جشنواره بین‌المللی تجسمی فجر به همت مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از ۹ بهمن تا ۱۷ اسفندماه سال جاری به دبیرکلی مجتبی آقایی در موسسه فرهنگی و هنری صبا برگزار می‌شود.

جشنواره بین المللی رومانی کلمبیا هنرهای تجسمی اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر