کد خبر: 329234 A

ایلنا: استقبال از فیلم سینمایی«ایران برگر» در سینماهای آمریکای جنوبی، سحر و مسعود جعفری‌جوزانی را راهی آمریکا کرد.

به گزارش ایلنا، با اینکه از روز چهارشنبه (25 آذرماه) جاری فیلم سینمایی «حکایت عاشقی» به تهیه‌کنندگی مسعود جعفری جوزانی و به کارگردانی احمد رمضان‌زاده با همه موانع روی پرده سینماهای تهران و شهرستانهای کشور می‌رود؛ استقبال بی‌سابقه اهالی لس‌آنجلس در نخستین روز نمایش فیلم سینمایی «ایران برگر» و همچنین دعوت شرکت پخش‌کننده این فیلم در آمریکا، مسعود جعفری جوزانی کارگردان و سحر جعفری جوزانی از بازیگران اصلی این فیلم را راهی آمریکا کرد.

افتتاحیه اکران فیلم سینمایی «ایران برگر» در آمریکا، روز سه‌شنبه 17 آذرماه جاری (8 دسامبر 2015) با حضور جمعی از هنرمندان از جمله؛ گوهر خیراندیش از بازیگران این فیلم، پوران درخشنده، مینو فرشچی، اصغر بیچاره، پارسا پیروزفر، بابک اسکندری و همچنین تعداد کثیری از ایرانی‌های ساکن آمریکا در شهر لس‌آنجلس برگزار شد.

«ایران برگر» از روز جمعه 20 آذرماه جاری (11 دسامبر 2015) در سالن «موزیکال هال» واقع در «بورلی هیلز» شهر لس‌آنجلس روی پرده رفت و تمام صندلی‌های این سالن، از قبل رزرو شده بود و کسانی که از طریق اینترنت اقدام به خرید بلیت نکرده بودند در روز نخست اکران، نتوانستند به تماشای این فیلم بنشینند.

آخرین ساخته مسعود جعفری جوزانی در حال حاضر به صورت همزمان، در سه سالن در شهر لس‌آنجلس در جنوب ایالت کالیفورنیا روی پرده است و اکران آن ادامه خواهد داشت.

فیلم ایران برگر مسعود جعفری‌جوزانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر