سرخط خبرها:
کد خبر: 303927 A

ایلنا: مسابقه وبلاگ‌نویسی میهن‌بلاگ که با استقبال پرشور وبلاگ‌نویسان و علاقه‌مندان کار خود را در ۳ مردادآغاز کرده بود در ۳ شهریور به کار خود پایان داد.

به گزارش ایلنا، این مسابقه با هدف ترویج وبلاگ‌نویسی شروع به کار کرد. در‌‌ همان روزهای ابتدایی، مسابقه وبلاگ‌نویسی با موضوع «من امروز، ۱۰ سال قبل» با استقبال پرشور علاقه‌مندان مواجه شد و در پایان ۵۱۷۸ مطلب برای شرکت در این مسابقه به میهن‌بلاگ ارسال شد.

بسیاری از نویسندگان، خبرنگاران و اهالی قلم و رسانه نیز در این مسابقه شرکت کرده و موجب رونق گرفتن هرچه بیشتر این مسابقه شدند.

در پایان این مسابقه، آثار رسیده توسط هیئت داوران متشکل از اسدالله امرایی، سروش صحت و لیلی رشیدی مورد بررسی قرار گرفت و سرانجام آثار بر‌تر انتخاب شد.

در مراسم اختتامیه این مسابقه، به نفرات اول تا سوم Microsoft Surface Pro۳ و به ۷ برگزیده بعدی Apple iPad Mini۳ و به برگزیده مردمی که توسط آرا شرکت کنندگان انتخاب شده بود، یک عدد Apple iPad Air۲ اهدا شد.

در حال حاضر نیز علاقه‌مندان به مطالعه آثار رسیده می‌توانند در آدرس: mihanblog. com/timemachine تمامی آثار رسیده را مورد مطالعه قرار دهند.

همچنین در جریان  اختتامیه کمپین «منِ امروز، ۱۰ سال قبل» میهن‌بلاگ از نرم‌افزار تلفن همراه خود رونمایی کرد. شکوری، مدیر شرکت صبا ایده، دلیل ارائه نرم‌افزار تلفن همراه میهن‌بلاگ را هم‌راستایی با تغییرات و پیشرفت‌های صورت گرفته در سرویس‌های اینترنتی و نحوه تعامل کاربران با اینترنت و ظهور ابزارهای الکترونیکی جدید عنوان کرد. گفتنی است نرم‌افزار تلفن همراه میهن‌بلاگ برای هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOs پیاده‌سازی شده و در آینده نزدیک در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. از ویژگی‌های اصلی نرم‌افزار میهن‌بلاگ، امکان نوشتن پست در وبلاگ به کمک صوت و بدون نیاز به تایپ دستی است. سرویس میهن‌بلاگ اولین و تنها سرویس‌دهنده وبلاگ نویسی ایرانی است که امکان وبلاگ نویسی از طریق نرم‌افزار تلفن همراه را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

میهن بلاگ
نرم افزار موبایل ایلنا

string(31) "Thu, 02 Apr 2020 04:06:18 +0000"