کد خبر: 284902 A

ایلنا: رسیتال آواز «رامتین قضوی» خواننده تنور اپرای اسکالای میلان به همراه پیانونوازی «هومن خلعتبری» هنرمند ایرانی در آمریکا برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا؛ رسیتال آواز و پیانوی هومن خلعتبری؛ هفتم شهریور ماه سال‌جاری (۲۹ آگوست ۲۰۱۵ - ساعت ۷ عصر) در سن خوزه کالیفرنیا روی صحنه می‌رود و شامل قطعاتی از اپراها و ناپولیتن‌های ایتالیایی و موسیقی ایرانی‌ست.

هومن خلعتبری با داشتن تحصیلات عالیه در رشته رهبری ارکستر و رهبری کر از اتریش (گرتس) در مجامع و فستیوال‌های بین‌المللی موسیقی سمفونیک و اپرا چهره‌ای شناخته شده است. وی علاوه بر اشراف بر موسیقی سمفونیک و اپرا، تسلط خود بر موسیقی ایرانی را در رهبری قطعه سیمرغ، اثر حمید متبسم با خوانندگی همایون شجریان با همراهی خوانندگان با ساز پیانو (آکومپایمان) به نمایش می‌گذارد.

«رامتین قضوی» نیز اولین خواننده‌ی ایرانی (با صدای تنور) است که پس از اتمام تحصیلات خود در رشته آواز از کنسرواتوار «جوزپه وردی» میلان (ایتالیا) با اخذ قرارداد دائمی به استخدام تئاتر بسیار معروف لاسکالای میلان درآمده و در اپراهای بسیاری، روی صحنه‌ی این سالن اپرا مشهور به ایفای نقش پرداخته است.

هومن خلعتبری موسیقی ایرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر

string(31) "Tue, 21 Jan 2020 02:37:00 +0000"