کد خبر: 261205 A

ایلنا: شید (به معنای نور و روشنایی) یک جایزه مستقل و تخصصی عکاسی است که هر سال به یک عکاس در حوزه عکاسی مستند اجتماعی اعطا می‌شود.

به گزارش ایلنا، در پنجمین دوره جایزه شید در «بخش رقابتی» تنها «مجموعه عکس» در ژانر «مستند اجتماعی» پذیرفته می‌شود. تمامی مراحل ثبت نام و ارسال آثار و اطلاع رسانی جشنواره از طریق سایت عکس آنلاین (aksonline.ir) صورت می‌گیرد.

هر عکاس حداکثر با ۲ مجموعه عکس و هر مجموعه شامل ۷ تا ۱۵ فریم عکس می‌تواند در جایزه شید شرکت کند.

مجموعه عکس‌ها باید در سال ۲۰۱۴ میلادی (11 دی ۱۳۹۲ لغایت ۱۲ دی ۱۳۹۳) عکاسی شده باشند. در مورد مجموعه‌های بلند مدت که در بازه زمانی بیش از یکسال گذشته عکاسی شده‌اند، حداقل یکی از عکس‌های مجموعه باید در سال ۲۰۱۴ عکاسی شده باشد.

همچنین تنها مجموعه عکس‌هایی پذیرفته می‌شوند که در محدوده جغرافیایی ایران عکاسی شده باشند. در مورد مجموعه عکس‌های مستندی که درخارج از کشور عکاسی شده‌اند تنها آثاری پذیرفته می‌شوند که موضوع آن‌ها بطور مستقیم با «ایران» یا «ایرانیان» در ارتباط باشد.

شید (به معنای نور و روشنایی) یک جایزه مستقل و تخصصی عکاسی است که هر سال به یک عکاس در حوزه عکاسی مستند اجتماعی اعطا می‌شود. این جایزه هر سال توسط سایت عکس آنلاین برپا می‌گردد همه‌ی عکاسان آماتور و حرفه‌ای از سراسر جهان می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

عکاسان علاقه‌مند باید مجموعه عکس‌های خود را حداکثر تا پایان ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ (۷ آپریل ۲۰۱۵) بصورت اینترنتی ارسال کنند.

ایران جهان روشنایی عکاسی عکس مجموعه فراخوان جایزه laquo شید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر