کد خبر: 1186340 A

مجموعه مستند «سرطان اجتماع » در ۱۰ قسمت توسط موسسه‌ فرهنگی هنری اندیشه‌ شهید آوینی تولید می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی، مجموعه «سرطان اجتماع» که اولین قسمت آن تحت عنوان «خصوصی‌سازی» از رسانه ملی پخش شده است، با هدف شناسایی تنگناهای اقتصادی، به سراغ گلوگاه‌های مفاسد اقتصادی می‌رود.

این مستند بنا دارد با مروری بر پرونده‌های مجرمانه اقتصادی، روند اختلال در سیستم را از مرحله شکل‌گیری معضلات تا خروجی، همراه با انواع نابسامانی‌های اقتصادی در زندگی مردم به نمایش درآورد.

مجموعه مستند «سرطان اجتماع» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن اسلام‌زاده در حوزه‌های خصوصی‌سازی، نظام سلامت، قوانین شهرداری، زمین، گمرگ، و سوخت و… به بررسی پرونده‌های واقعی می‌پردازد تا از طریق مرور جرائم به شکلی جزئی‌تر، به اتفاقات رخ داده در نظام اقتصادی کشور توجه شود. این مجموعه در هر قسمت ضمن بررسی پرونده‌های واقعی، به ردیابی فرآیند معیوب رخ داده با حضور کارشناسان و ارائه راهکار خواهد پرداخت.

مجموعه مستند «سرطان اجتماع» در ۱۰ قسمت توسط موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی با مشارکت شبکه مستند سیما آخرین مراحل تولید را طی می‌کند و قرار است بعد از تکمیل به‌صورت هفتگی از شبکه‌ مستند پخش شود.

انتهای پیام/
شهید آوینی محسن اسلام‌زاده مستند «سرطان اجتماع»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر