کد خبر: 1161243 A

سمیه صفاری‌ احمدآباد مشاور علمی و آموزشی در معاونت امور هنری شد.

به گزارش ایلنا، محمود شالویی (سرپرست معاونت امور هنری) سمیه صفاری‌احمدآباد را عنوان مشاور علمی و آموزشی در معاونت امور هنری منصوب کرد.
 
در متن حکم صفاری‌احمدآبادی آمده است:
 
«سرکار خانم دکتر سمیه صفاری‌احمدآباد؛ با عنایت به شایستگی، تجربیات ارزشمند و تحصیلات تکمیلی سرکار عالی در حوزه پژوهش هنر و مطابق شناخت از توانمندی، تعهد و روحیه دینی و انقلابی که از شما سراغ دارم؛ به موجب این حکم به عنوان مشاور علمی و آموزشی در معاونت امور هنری منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خداوند قادر متعال و به بهره‌گیری از ظرفیت هنرمندان ارجمند و صاحب‌نظران علمی در این عرصه، نسبت به اجرای وظایف محوله و امعان نظر به محورهای ذیل قرین توفیق و تأیید باشید. 
- مشاوره در امر آموزش‌های هنری آموزشگاه‌های آزاد هنری و هنرستان‌های هنرهای زیبا
- تشکیل هیأت اندیشه‌وز برای تدوین برنامه‌های منسجم آموزشی در رشته‌های هنری 
- ارایه مشورت‌های کاربردی در جهت توسعه کمی و کیفی آموزش‌های هنری در مناطق کم‌برخوردار در راستای عدالت فرهنگی و هنری
- تعامل و ارایه مشاوره با سایر مراکز علمی آموزش‌های هنری به منظور تقویت فعالیت‌های بین‌المللی آموزش هنر 

سمیه صفاری‌احمدآباد، متولد ۱۳۶۰ و دارای مدرک دکترای فلسفه هنر از دانشگاه آزاد اسلامی، نویسنده، پژوهشگر و مدرس دانشگاه است. 

صفاری‌احمدآباد دارای بیش از ده مقاله علمی _ پژوهشی در مجلات تخصصی هنر است و از سال ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۷ عضو باشگاه پژوهشگرا ن و نخبگان دانشگاه آزاد بوده است. از جمله سوابق اجرایی او می‌توان به ریاست امور زنان و خانواده حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسوولیت مستندسازی کمیته فرهنگ و هنر دینی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم (۱۳۹۶ و ۱۳۹۷)، دبیری علمی سلسله نشست‌های «واکاوی زیبایی‌شناسی مصحف‌نگاری ایرانی _ اسلامی از قرآن‌های خطی تا قرآن‌های چاپ معاصر»، برپایی چندین نمایشگاه نقاشی نقاشی انفرادی و گروهی، ریاست کمیته امور بانوان و خانواده ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (سال ۱۳۹۹)، ریاست شورای علمی _ فرهنگی بانوان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (۱۳۹۹) و… اشاره کرد.

انتهای پیام/
دانشگاه آزاد اسلامی فرهنگ و هنر انتصاب مشاور علمی و آموزشی معاونت امور هنری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر