کد خبر: 1161147 A

هیبت احمدی؛ گرافیست، کاریکاتوریست و بازیگر تئاتر، پوستر نمایش کمپانی مرگ نوشته و کارگردانی امیررضا ملکی را طراحی کرد.

به گزارش ایلنا، هیبت احمدی؛ گرافیست، کاریکاتوریست و بازیگر تئاتر، پوستر نمایش کمپانی مرگ نوشته و کارگردانی امیررضا ملکی را طراحی کرد.

احمدی که حضور در بیش از بیست نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی و کسب جوایز جشنواره‌های داخلی و بین‌المللی بسیاری را در پرونده کاری دارد طراحی پوستر و اقلام تبلیغاتی نمایش کمپانی مرگ که قرار است در سالن شهرزاد روی صحنه بود را بر عهده دارد.

این عضو انجمن تصویرگران ایران از سال 2011 تا کنون در جشنواره‌های بین‌المللی کشورهای سوریه، اسلواکی، ترکیه، یونان و ایتالیا حضور داشته و موفق به کسب رتبه شده است. تقدیر از جشنواره‌های آلمان، بلژیک، مکزیک، رمانی، ترکیه، اندونزی، کلمبیا، روسیه، فیلیپین و ایران از جمله موفقیت‌های او در زمینه کارتون و هنرهای تجسمی است.

نمایش کمپانی مرگ که کاری از گروه تئاتر آمانج محسوب میشود از نیمه آذر ماه جاری در سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد اجرا خواهد شد.

در این نمایش که تهیه‌کنندگی آن را سجاد ‌افشاریان بر عهده دارد امیرعلی آلوسی، نوید ‌احمدزاده، الهام احمدی، کیوان ‌احمدی، رضا بابایی، دنیا خشنو، نیوشا رضوانی، نسیم سروش، امیر شیخ زاده و علی غفاری ایفای نقش می‌کنند.

دستیاران کارگردان این پروژه نمایشی نوید ‌احمدزاده و الهام احمدی هستند. منشی صحنه و برنامه‌ریز  سلما فغانی، طراح صحنه، طراح موسیقی و انتخاب موسیقی امیررضا ملکی، ساخت دکور را ذبیح الله ملکی، غلام مهدوی نسب و حسین محمدی بر عهده دارند.

طراح لباس  الهام احمدی، دوخت لباس  ناهید عظیمی، گریم  فاطمه حسین خانی، طراح نور امیر شیخ زاده، نوید ‌احمدزاده و طراح پوستر و اقلام تبلیغاتی هیبت احمدی، روابط عمومی و مشاور رسانه زهرا ‌شایان‌فر، موشن گرافی  سیروس فرزین، جلال چاوشی، ساخت تیزر  آیدین میرزا، عکاس امیرحسین حجتی هستند.

انتهای پیام/
رونمایی از پوستر کمپانی مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر