کد خبر: 1156655 A

نمایش «قتل در کاخ» به کارگردانی پوریا جعفرپور کاشی و بر اساس متنی از جاناتان سییر تمدید شد.

به گزارش ایلنا، نمایش «قتل در کاخ» به کارگردانی پوریا جعفرپور کاشی و بر اساس متنی از جاناتان سییر به دلیل استقبال تماشاچیان از این نمایش تمدید شد.

این نمایش به دلیل فضای کمدی و جدیدی که در این ژانر ایجاد کرده بسیار مورد استقبال قرار گرفته از این رو گروه نمایش بر آن شد تا این نمایش را تمدید کند.

این نمایش از تاریخ 10 آبان تا 25 آبان روی صحنه بوده و اکنون تا تاریخ 3 آذر تمدید شده است.

در خلاصه نمایش آمده است: یک گروه تئاتری سعی بر اجرای نمایشی جنایی دارند که در حین اجرا با مشکلاتی روبرو می‌شوند و ...

مترجم و دراماتورژ این نمایش پوریا جعفرپور کاشی و بازیگران آن (به ترتیب حروف الفبا) عبارتند از مهدی رضایی، روژین صدرزاده، کامران طاهری، مجید عراقی، میلاد کرباسی، فرنوش مرواری، نکیسا نوری هستند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از مشاور کارگردان: مهدی خالدی، دستیاران: بهناز شهسوار، میترا اکبری، محمدحسین خدمت‌پرست و آیلین حاجی‌زاده، برنامه‌ریز: میترا اکبری، طراح صحنه: پوریا جعفرپور کاشی، طراح لباس: نکیسا نوری، دستیار: فاطمه عابدینی، ساخت دکور: گروه طراحی رایا، مدیر صحنه: محمدحسین خدمت‌پرست، دستیار صحنه: علیرضا اسدی، طراح گریم: سارا چگینی، طراح پوستر: پوریا جعفرپور کاشی، گرافیک و موشن: صادق حسینی و پیمان جعفرپور، عکاس: پیمان جعفرپور، تبلیغات مجازی: آتنا تندرو، روابط عمومی: بهناز شهسوار، مشاور رسانه: ندا کاوندی.

انتهای پیام/
قتل در کاخ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر