کد خبر: 1154078 A

فیلم سینمایی «زالاوا» به کارگردانی ارسلان امیری در جشنواره منتقدین فیلم شیکاگو و سومین دوره جشنواره ژانر آنومالی - راچستر نیویورک نمایش داده می‌شود.

به گزارش ایلنا، فیلم سینمایی «زالاوا» به کارگردانی ارسلان امیری در ادامه‌ی حضور جهانی خود در جشنواره سالانه منتقدین فیلم شیکاگو و سومین دوره جشنواره ژانر آنومالی - راچستر نیویورک به نمایش در می‌آید. 

انجمن منتقدین فیلم شیکاگو، به منظور بزرگداشت هنر سینما و نقد فیلم، هرساله فیلم‌های برگزیده توسط گروه منتقدین خود را، در قالب جشنواره‌ای از تاریخ ۱۲ تا ۱۴ نوامبر (۲۱ تا ۲۳ آبان ماه) در شیکاگو برگزار می‌کند. امسال سیزده فیلم در این رویداد حضور دارند و «زالاوا» در نیمه‌شب افتتاحیه جشنواره به نمایش درمی‌آید. 

این فیلم سینمایی در سومین دوره رویداد آنومالی موسوم به «جشنواره‌ی فیلم‌های ژانر راچستر» که هرساله در نیویورک برگزار می‌شود، اکران خواهد شد.  این جشنواره با رویکرد معرفی سینمای مستقل ژانر در تمامی گونه‌های وحشت، فانتزی و علمی- تخیلی و اکشن، آثاری را از کشورهای مختلف را از تاریخ ۴ تا ۷ نوامبر (۱۳ تا ۱۶ آبان‌ماه) به نمایش درمی‌آورد. 

نوید پورفرج، پوریا رحیمی سام، هدی زین‌العابدین، باسط رضایی، فریدون حامدی،  شاهو رستمی، زاهد زندی و شماری از بازیگران تئاتر و تلویزیون استان کردستان در «زالاوا» به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

زالاوا، نوشته‌ی آیدا پناهنده، تهمینه بهرام و ارسلان امیری با روایتی بین ژانری با بهره‌گیری از مایه‌های سینمای وحشت به ادعای اهالی روستای زالاوا درباره‌ی حمله‌ی یک جن به افراد روستا می‌پردازد.

انتهای پیام/
زالاوا ارسلان امیری فیلم سینمایی زالاوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر