کد خبر: 1148147 A

بهروز غریب‌پور نویسنده، کارگردان و پیشکسوت تئاتر و سینمای ایران ریاست هیات داوران دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی مجازی را پذیرفت.

به گزارش ایلنا، شورای سیاست‌گذاری جشنواره از بین چهره‌های برجسته هنر تئاتر عروسکی جهان بهروز غریب‌پور را برای ریاست هیات ‌داوران این جشنواره انتخاب کرد، پوپک عظیم‌پور رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره و بهرام بهبهانی دبیر جشنواره طی جلسه‌ای به طرح موضوع با ایشان پرداختند.

غریب‌پور، که در دور نخست حمایت‌های زیادی از جشنواره کرده بود، ضمن پذیرفتن ریاست هیات داوران، پیشنهاد داد داوران جشنواره از سطح جهان انتخاب شوند، که قرار بر این شد پس از رایزنی‌ها با چند کاندیدا از میان فعالان حرفه‌ای تئاتر عروسکی جهان، طی انتشار خبری معرفی شوند.   

این جشنواره که سال گذشته در پی همه‌گیری ویرووس کرونا کار خود را آغاز کرده است، امسال به دبیری بهرام بهبهانی و با رویکردی بین المللی، پذیرای آثار تمام نمایشگران عروسکی از سرتا سر جهان بی هیچ محدودیتی خواهد بود تا ثابت کند هنرمندان همانند تمام اقشار دیگر جامعه و چه بسا بیشتر از آنان می‌توانند خود را با تغییر شرایط وفق دهند و بستری برای ارائه آثار خود پیدا کنند.

گفتنی‌ست، مهلت تمدید ارسال آثار به جشنواره ۳۰ مهر به اتمام رسیده است.

اختتامیه جشنواره ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
بهروز غریب‌پور جشنواره تئاتر عروسکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر