کد خبر: 1132873 A

آثار ارسال شده به جشنواره «نقالان غدیر» با محوریت واقعه غدیر خم، دوشنبه (۲۹ شهریور ماه) در فرهنگسرای اخلاق داوری می‌شوند.

به گزارش ایلنا، پس از اعلام فراخوان جشنواره «نقالان غدیر» در فضای مجازی با موضوع بیان واقعه غدیر خم و با هدف تبیین ترویج فرهنگ اسلامی و علوی و همچنین ایجاد انگیزه و پرورش نقالان کودک و نوجوان، تعداد ۷۴ اثر از طریق فضای مجازی به دبیرخانه جشنواره در فرهنگسرای اخلاق واصل شد. 

بر اساس این خبر، هیئت داوران جشنواره مرکب حسین معجونی، محمد علی جلیلی و پریسا علم دار به سرپرستی داوود فتحعلی بیگی، آثار جشنواره را از نظر شاخصه‌های تسلط بر متن داستان، احاطه بر موضوع، قدرت بیان، صحت اجرا و میزان ارتباط ارزیابی می‌کند. 

بر اساس این خبر، جشنواره نقالان علوی در رده سنی ۷ تا ۱۱ساله و ۱۲ تا ۱۸ساله در هفته ولایت در فضای مجازی برگزار شد و کودکان و نوجوانان، ویدیویی از اجرای نقالی خود از واقعه غدیر خم را به شماره ۰۹۲۱۶۵۴۵۷۸۴ ارسال و صفحه مجازی «امیدهای فردا» را تگ یا منشن می‌کردند و آثار دریافتی در صفحه مجازی یاد شده منتشر می‌شد. 

این خبر می‌افزاید: در مرحله داوری از بین ویدئوهای ارسالی، بر اساس شاخصه‌های داوری پنج نفر در هر رده سنی، انتخاب و لوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا می‌شود. 

دبیرخانه جشنواره نقالان غدیر در فرهنگسرای اخلاق در خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان شهید کاظمی، جنب بوستان گلزار واقع است.

انتهای پیام/
داوود فتحعلی بیگی جشنواره نقالان غدیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر