کد خبر: 1127815 A

کتاب جدید نشر صاد برای نوجوانان:

مجموعه داستان «چگونه به مادربزرگم خواندن یاد دادم» به قلم سودا مورتی با ترجمه سپهر سلیمی در ۱۴۴ صفحه و دو نسخه الکترونیکی و کاغذی به همت نشر صاد منتشر شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی نشر صاد، این مجموعه، داستان‌هایی شگفت‌انگیز از زندگی واقعی «سودا مورتی»، معلم، مددکار اجتماعی و نویسندۀ پرفروش هندی است. 

داستان جذابی در مورد یکی از دانش‌آموزان او وجود دارد که اغلب از مدرسه فرار می‌کرد. و یا شرح نحوۀ مشاوره‌دادن سودا به مادرش برای پس‌اندازکردن پول تا پدرش یک شرکت نرم‌افزاری راه‌اندازی کند. و داستان دل‌نشین وعده‌ای که او به پدربزرگش داد و به آن عمل کرد؛ اینکه روستای کوچک آن‌ها کتابخانه‌ای داشته باشد که همیشه جدیدترین کتاب‌ها در آن باشد. هریک از این داستان‌ها طنازانه، روحیه‌بخش و الهام‌بخش هستند. درسی مهم در مورد اهمیت انجام «آنچه شما اعتقاد دارید درست است» و داشتن «شجاعت برای تحقق رؤیاهایتان». 

سودا مورتی در سال ۱۹۵۰ در شیگاون، شمال کارناتاکا متولد شد. او کار خود را در زمینۀ کامپیوتر شروع کرد و اکنون رئیس بنیاد «اینفوسیس» است. او که نویسنده‌ای پرکار به زبان انگلیسی است، رمان، کتاب آموزشی، سفرنامه، مجموعه داستان کوتاه و روایت‌هایی غیرداستانی و شش کتاب پرفروش برای کودکان نوشته است. کتاب‌های او به تمام زبان‌های اصلی هند ترجمه شده است. سودا مورتی موفق به دریافت جوایز «آر. کی»، «نارایان» برای ادبیات، «پادما شری» و «آتی‌ماب» شده است. 

خواندن این کتاب را به نوجوانان ۱۱ تا ۱۴ سال پیشنهاد می‌کنیم. 

نسخه‌ی کاغذی کتاب «چگونه به مادربزرگم خواندن یاد دادم» را می‌توانید با قیمت ۳۶۰۰۰ تومان از سایت نشر صاد به نشانی تهیه کنید و نسخه‌ی الکترونیکی اثر نیز با قیمت ۱۸۰۰۰ تومان قابل دریافت از پلتفرم طاقچه است.

انتهای پیام/
نشر صاد سودا مورتی کتاب چگونه به مادربزرگم خواندن یاد دادم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر