کد خبر: 1124098 A

وزیر فرهنگ مطرح کرد؛

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: توجه ویژه به عرصه فرهنگ و هنر و حوزه‌های تمدنی در دوره فعالیت دولت سیزدهم در دستور کار خواهد بود.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز همزمان با هفتمین روز از هفته دولت به منظور حضور در آیین گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر وارد اصفهان شد و ابتدا در گلزار شهدای شهر اصفهان حضور یافت و با آرمان‌های شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرد. 

محمدمهدی اسماعیلی همچنین در هنرستان هنرهای زیبای اصفهان گفت: اصفهان با توجه به اینکه مهد فرهنگ و هنر است باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. 

وی با بیان اینکه اصفهان یکی از حوزه‌های اصلی فرهنگ و هنر و مهد تربیت هنرمندان بزرگ است، اظهار داشت: در سفر به اصفهان، برنامه‌هایی که برای دوره تحول در اصفهان خواهیم داشت را دنبال می‌کنیم. 

اسماعیلی تاکید کرد: لازم است هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر اصفهان نقش فعال‌تری در این عرصه ایفا کنند. 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح دوشنبه همزمان با هفتمین روز از هفته دولت برای حضور در آیین گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر وارد اصفهان شد. 

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت سیزدهم پس از اخذ رای اعتماد مجلس شورای اسلامی در نخستین سفر استانی خود که به اصفهان صورت گرفت علاوه بر حضور در مراسم گرامیداشت هفته دولت، با علما و اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان اصفهان دیدار خواهد کرد.

انتهای پیام/
وزارت فرهنگ و ارشاد محمدمهدی اسماعیلی محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی محمد مهدی اسماعیلی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر