کد خبر: 1120133 A

مراسم جشن‌امضاء تازه‌ترین اثر سید مهدی شجاعی با عنوان «اجتناب عالیجناب» در کتابفروشی هوپا قبا برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، مراسم رونمایی و جشن امضای کتاب «اجتناب عالیجناب» تازه‌ترین اثر سید مهدی شجاعی که از سوی انتشارات نیستان منتشر شده است، عصر روز سه‌شنبه ۲ شهریور از ساعت ۱۸ در کتابفروشی هوپا قبا برگزار می‌شود. 

این کتاب دربرگیرنده هفت داستان کوتاه با تم طنز و نگاهی انتقادی به رویدادهای اجتماعی در جامعه امروز ایران است که نویسنده در آن طی روایتی طنزگونه، به نمایش دغدغه‌ها و نگاه آرمانی نویسنده به روابط حاکم بر ساختارهای سیاسی و اجتماعی کشور و کشف نقاط ضعف حاکم بر پیوندهای میان آن‌ها می‌پردازد. 

در این مراسم که به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی بدون حضور مخاطبان برگزار خواهد شد، شجاعی در گفتگویی که از صفحه مجازی کتابفروشی هوپا در شبکه اینستاگرام به نشانی hoopa_ghoba@ و صفحه اینستاگرام انتشارات کتاب نیستان به نشانی neyestanbook@ نیز پخش خواهد شد درباره این کتاب و داستان‌هایش به گفتگو با مخاطبان خواهد پرداخت و به سوالات آن‌ها نیز پاسخ خواهد گفت. 

همچنین در این رویداد، جشن امضا اینترنتی برای علاقه‌مندان به آثار شجاعی نیز برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به آثار این نویسنده و مجموعه داستان جدید وی می‌توانند ین کتاب‌ها را با امضای نویسنده را از روز شنبه ۳۰ مرداد از طریق صفحه مجازی این کتابفروشی پیش خرید کنند.

انتهای پیام/
سید مهدی شجاعی کتاب اجتناب عالیجناب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر