کد خبر: 1116923 A

سلسله نشست‌های «عاشورا و امروز ما» با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا به دو صورت مجازی و حضوری برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، همزمان با ایام شهادت سید و سالار شهیدان، سلسله نشست‌های «عاشورا و امروز ما» به همت خانه اندیشمندان علوم انسانی و انجمن اندیشه و قلم و با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا به دو صورت مجازی و حضوری برگزار خواهد شد.

در نشست‌های «عاشورا و امروز ما» جمعی از اساتید و صاحب نظران حوزه و دانشگاه به ایراد سخن خواهند پرداخت.

ناصر مهدوی، غلامعلی افروز، مهراب صادق نیا، رحیم نوبهار، محسن اسماعیلی، آیت‌الله سید ضیاء مرتضوی، آیت‌الله محمد سروش محلاتی، احمدرضا خضری، بیژن عبدالکریمی و حمیدرضا شریعتمداری پس از تبیین ابعاد مختلف حماسه عاشورا، پاسخگوی پرسش‌های مخاطبان خواهند بود. 

با توجه به شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا، این نشست‌ها به صورت مجازی از صفحات اینستاگرام دو مجموعه فرهنگی و نیز صفحه اسکای روم پخش می‌شود و تنها از شب هشتم تا یازدهم محرم، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برنامه به صورت حضوری در بوستان ورشو واقع در خیابان استاد نجات‌الهی برگزار می‌شود. 

این نشست‌ها از پنج‌شنبه ۲۱ مرداد (سوم محرم) تا شنبه ۳۰ مرداد (۱۲ محرم) هر شب از ساعت ۲۱ آغاز شده و امیرحسین استیری و رضا سلسبیل هم به بیان مراثی اهل بیت (ع) خواهند پرداخت. 

انجمن اندیشه و قلم و خانه اندیشمندان علوم انسانی از عموم مخاطبان گرامی و فرهیخته برای بهره مندی از این برنامه‌های فاخر دینی و فرهنگی دعوت می‌کنند.

 

انتهای پیام/
خانه اندیشمندان علوم انسانی انجمن اندیشه و قلم سلسله نشست های عاشورا و امروز ما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر