کد خبر: 1113314 A

چهارمین شماره دوفصلنامه علمی – ترویجی «مدیریت دانش اسلامی» به همت پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی و اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.

به گزارش ایلنا، چهارمین شماره دوفصلنامه علمی – ترویجی غیربرخط «مدیریت دانش اسلامی» مربوط به پاییز و زمستان ۱۳۹۹ منتشر و مقالات این شماره روی سامانه نشریه به آدرس http: jikm. isca. ac. ir نمایه گردید. 

«ترمینولوژی «کلام فلسفی» و «فلسفه کلامی» نوشته عبدالرحیم سلیمانی، «نگاهی هستی‌شناسانه به سبک زندگی اسلامی در اندیشه مقام معظم رهبری» اثر حسین حسن‌زاده و «تحلیل و بررسی استعاره مفهومی آیات مربوط به قیامت» به قلم مرتضی عبدی‌چاری و فاطمه عزیزی هدایتی ازجمله مقالات این شماره است. 

همچنین «خاستگاه، بایسته‌ها و امکان مطالعات میان‌رشتگی در نسبت با علوم اسلامی» نوشته نفیسه فقیهی مقدس و محمدرضا مالکی بروجنی، «جایگاه معنوی «رب» در قرآن» به قلم مریم طاهری‌زاده و «معناشناسی واژۀ «لقاء» و رابطۀ مفهومی لقاءالله با رؤیت الهی در قرآن و نقد دیدگاه اشاعره در این باره» اثر علیرضا خسروی و سیده فاطمه حسینی میرصفی از دیگر مطالبی است که در این شماره منتشر شده است. 

دوفصلنامه علمی – ترویجی «مدیریت دانش اسلامی» در بانک اطلاعات نشریات کشور (Magiran)؛ پایگاه استنادی سیویلیکا (Civilica)؛ مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)؛ پرتال جامع علوم انسانی (http://ensani.ir)؛ سامانه نشریه: jikm. isca. ac. ir، کتابخوان همراه پژوهان (pajoohaan. ir) و پرتال نشریات دفتر تبلیغات اسلامی (http://journals.dte.ir) نمایه می‌شود.

انتهای پیام/
تازه های جهان کتاب تازه های چاپ تازه های
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر