کد خبر: 1109319 A

هادی صلح‌جو مدیر گروه تلاوت و نغمات دینی شبکه قرآن و معارف سیما از شروع تولید تلاوت‌های جدید در این شبکه با فرمت ۴K در ایام دهه امامت و ولادت خبر داد.

به گزارش ایلنا، هادی صلح‌جو مدیر گروه تلاوت و نغمات دینی شبکه قرآن و معارف سیما از ضبط تلاوت‌های قاریان بین المللی قرآن کریم با کیفیت ۴K در این شبکه خبر داد. 

مدیر گروه تلاوت و نغمات دینی شبکه قرآن و معارف سیما ضمن اشاره به تخصصی بودن این شبکه در خصوص تلاوت قرآن کریم و بالا رفتن ذائقه مخاطب در این شبکه بیان داشت: ضبط تلاوت‌های فاخر و با کیفیت از قرائت قاریان بین‌المللی قرآن کریم ویژه ایام ماه محرم آغاز و در ایام محرم و صفر از این شبکه پخش خواهد شد. 

صلح‌جو با بیان اینکه تولید تلاوت‌ها با فرمت ۴k برای اولین بار است که انجام می‌شود، افزود: این تلاوت‌ها را قاریان برجسته کشور قرائت می‌کنند و از این‌رو برای تمامی مناسبت‌ها در اعیاد و شهادت ائمه معصومین علیهم السلام و مناسبت‌های ملی و مذهبی به فراخور ضبط آن انجام شود. 

همچنین محمد هادی صلح‌جو با اعلام خبر HD شدن شبکه قرآن و معارف سیما در آینده نزدیک گفت: علاقمندان می‌توانند تلاوت‌های ضبط شده را به زودی از شبکه قرآن و معارف سیما و شبکه ۴k که از گیرنده‌های دیجیتال قابل دریافت است، مشاهده و از حظ معنوی آن برخوردار شوند.

انتهای پیام/
شبکه قرآن و معارف سیما هادی صلحجو تلاوت و نغمات دینی مناسبت‌های ملی و مذهبی قاریان برجسته کشور HD شدن شبکه قرآن و معارف سیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر