کد خبر: 1109012 A

در دو هفته پایانی تیرماه مجوز ۲۰۲ تک‌آهنگ و ۱۳ آلبوم توسط دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است.

به گزارش ایلنا، دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دو هفته پایانی تیرماه مجوز ۲۰۲ تک آهنگ و ۱۳ آلبوم را صادر کرد. 

در این هفته آلبوم «گل بی‌خار» از مجموعه «نغمه‌های زنده رود» با آواز علی‌اصغر شاه‌زیدی و با اشعاری از مولانا و سعدی، آلبوم «لحظه‌های بی‌زمان» اثر یلدا فلیشلی شامل شعرخوانی اشعار مرحوم فلیشلی، آلبوم «جز عشق ندارم هنری» اثر گروه موسیقی «نغمه گردان» به آهنگسازی احسان‌اله عبایی و خوانندگی سیدمحسن حسینی، آلبوم «بداهه نوازی دایره» به آهنگسازی و نوازندگی تار و سه تار سروش‌پور گودرزی و تنظیم هومن پیمان، آلبوم «ردیف میرزاعبدالله» به روایت نورعلی برومند با نوازندگی کمانچه حسام اینانلو، آلبوم‌های بی‌کلام «رطل ۱» و «رطل ۲» به آهنگسازی مازیار قره قوچ و دونوازی تار و تنبک مازیار قره قوچ و امین عطایی و آلبوم «راه جنون» به آهنگسازی بهداد بابایی و دونوازی سه‌تار و تنبک بهداد بابایی و نوید افقه، از جمله آثاری هستند که در این دو هفته مجوز انتشار گرفتند. 

برای این آثار صرفا مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن‌ها در اختیار مالک اثر است.

انتهای پیام/
عشق موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آلبوم کنسرت مجوز دفتر موسیقی آلبوم پیمان عشق بهداد بابایی تک آهنگ علی اصغر شاه‌زیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر