کد خبر: 1106229 A

در جلسه شورای اسناد ملی ایران مطرح شد؛

در تازه‌ترین جلسه شورای اسناد ملی ایران، بر صلاحیت کامل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در امور اسناد و مدارک کشور و یکپارچگی یادمان‌های روسای جمهور تاکید شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، در جلسه ۳۵۹ شورای اسناد ملی ایران، موضوع یادمان رؤسای جمهوری اسلامی ایران مطرح و مورد بحث و تبادل نظر اعضای شورا قرارگرفت و مقرر شد سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران مستندات موضوع را در اختیار اعضای شورای اسناد ملی ایران قرار دهد. 

همچنین هر یک از اعضای این شورا ضمن بررسی این موضوع در حوزه وظایف و مسئولیت‌های خود، نظرات خویش را در جلسه آتی شورا مطرح خواهند کرد، تا پس از بحث و بررسی تصمیم لازم اتخاذ و به مراجع ذی ربط اعلام شود. 

در این جلسه دو ردیف درخواست مجوز امحای اوراق راکد مربوط به سازمان پزشکی قانونی کشور مطرح و مورد بررسی و تصویب قرار گرفت که مصوبه آن برای اجرا به دستگاه فوق ابلاغ خواهد شد. 

جلسه ۳۵۹ شورای اسناد ملی ایران با حضور اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، مهدی حجت عضو متبحر در تاریخ و فرهنگ ایران و رئیس شورا، سیامک سعید فوائدی دادیار دادسرای دیوان عالی‌کشور، علاءالدین رفیع زاده معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی، محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم تحقیقات و فناوری، رسول جعفریان عضو متبحر در تاریخ و فرهنگ ایران، سید محمد کاظم سجادپور رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه و خسرو طالب‌زاده معاون اسناد ملی ایران به صورت مجازی برگزار شد.

انتهای پیام/
کتابخانه ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر