کد خبر: 1104261 A

پوستر و موشن‌گرافی پروژه کنسرت‌های آنلاین «برخط ماه نوا ۲» منتشر شد. این رویداد توسط انجمن موسیقی ایران با حمایت دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، پوستر و موشن گرافی پروژه کنسرت‌های آنلاین «برخط ماه نوا ۲» که توسط انجمن موسیقی ایران با حمایت دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود در دسترس مخاطبان قرار گرفت. 

این مجموعه از اجراها به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی برگزار می‌شود. 

ضمن اینکه جدول و زمان‌بندی اجراها به علاوه بسترهای پخش متعاقبا اعلام خواهد شد. 

طراح گرافیک پوستر این برنامه توسط استودیو بن انجام گرفته و موسیقی استفاده شده در موشن گرافی نیز بخشی از رنگِ سه‌گاه از ساخته‌های هنرمند ارجمند اقای ارشد طهماسبی است. 

 

 

این فصل از برنامه‌ها در سه دوره توسط انجمن موسیقی ایران برنامه‌ریزی و به صورت ماهیانه اجرا خواهد شد. گونه‌های مختلف موسیقی از جمله موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک غربی در این دوره در جدول برنامه‌ها گنجانده شده‌اند تا از حداکثر ظرفیت هنرمندان موسیقی در سه دوره برگزاری استفاده شود. 

مجموعه کنسرت‌های آنلاین در ماه‌های خرداد، تیر و مرداد ۱۴۰۰ طبق جدول‌های اجرایی پخش خواهند شد. 

پیش از این اولین دوره مجموعه کنسرت‌های آنلاین موسیقی دستگاهی به مدت پنج شب از ۱۶ تا ۲۰ مرداد ماه با تمرکز بر موسیقی با کلام در سالن رودکی، اولین دوره کنسرت آن لاین موسیقی نواحی ایران از ۲۳ تا ۲۶ مرداد ماه کنسرت در بازار بزرگ ایران و دومین دوره کنسرت‌های آنلاین موسیقی ایرانی روزهای ۲۷ تا ۳۰ آذرماه سال ۱۳۹۹ در تالار رودکی برگزار شد و مورد استقبال مخاطبان این نوع از موسیقی قرار گرفت.

انتهای پیام/
وزارت ارشاد تالار رودکی پوستر بنیاد رودکی تالار وحدت دفتر موسیقی انجمن موسیقی ایران موشن‌گرافی کنسرت‌های آنلاین برخط ماه نوا ۲
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر