کد خبر: 1102905 A

چهاردهمین قسمت از فصل ششم برنامه «کام شیرین» که دوشنبه ۲۱ تیر روانه آنتن می‌شود، به راهکارهای اجتناب از احساس قربانی شدن در خانواده می‌پردازد.

به گزارش ایلنا، در این قسمت از «کام شیرین» دکتر رضا ناظری کارشناس برنامه در خصوص راهکارهای اجتناب از احساس قربانی شدن در زندگی خانوادگی و پاسخ به پرسش‌هایی نظیر اینکه آیا من در زندگی قربانی شده‌ام یا احساس می‌کنم که قربانی شده ام؟ چگونه قربانی نشوم؟ فکر می‌کنم همسرم به من ظلم می‌کند.

آیا واقعا من قربانی شده ام؟ آیا قربانی شدن پایان ماجراست؟ از قربانی شدن خود چگونه درس بگیریم؟ توجه به سه ضلع مهم احساس قربانی شدن اعم از قربانی شونده، قربانی کننده و خود سوژه قربانی، فرزندان آیا قربانی زندگی ما هستند؟ و… با حاضران در استودیو به بحث و گفتگو خواهد نشست. 

فصل ششم «کام شیرین» که چندیست روانه آنتن شده سعی در مهارت آموزی در حوزه روابط بین فردی و فرهنگ گفتگوی خانواده جهت ارتباط بهتر اعضای خانواده با یکدیگر دارد. 

این برنامه کاریست از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی مرتضی یعقوبی، کارشناسی دکتر رضا ناظری و اجرای گیتی خامنه که دوشنبه‌ها بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می‌شود و بازپخش آن سه شنبه ساعت ۱۴:۰۰ خواهد بود.

انتهای پیام/
شبکه دو سیما گیتی خامنه برنامه کام شیرین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر