کد خبر: 1102314 A

مهلت ارسال آثار مسابقه‌ آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک «جایزه رضا کروریان» تا نهم مهرماه تمدید شد. این رویداد امسال برای اولین‌بار به صورت بین‌المللی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، مهلت ارسال آثار برای ششمین مسابقه‌ آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک «جایزه‌ی رضا کروریان» ۱۴۰۰ تمدید شد.

رژین منیبی (مدیر روابط عمومی گروه موسیقی یارآوا) با اعلام این خبر گفت: امسال برای اولین‌بار مسابقه به صورت بین‌المللی برگزار خواهد شد. 

CYMERA_۲۰۲۱۰۷۱۱_۱۰۲۱۵۳

ابتدا فراخوان برای آهنگسازان مقیم ایران منتشر شد و سپس گروه موسیقی یارآوا تصمیم به برگزاری این مسابقه در سطح بین‌المللی گرفت. علاوه بر فراخوان آهنگسازان مقیم ایران، فراخوانی نیز برای آهنگسازان خارجی در نظر گرفته شد. مهلت ارسال آثار این دو فراخوان متفاوت بود. طبق فراخوان اولیه، آهنگسازان مقیم ایران تا ۳۱ تیرماه و آهنگسازان خارجی تا ۹ مهر ماه (۱ اکتبر) فرصت داشتند تا قطعه خود را تصنیف کنند. 

اما با توجه به درخواست آهنگسازان مقیم ایران برای تمدید مهلت ارسال آثار، هیئت برگزاری مسابقه تصمیم گرفت که مهلت ارسال آثار این آهنگسازان را نیز تا پایان روز ۹ مهر تمدید کند. 

منیبی در ارتباط با مسابقه‌ امسال گفت: همانطور که در فراخوان مسابقه هم قید شده، مسابقه‌ی امسال برای ساز عود و کنترباس در نظر گرفته شده است. آهنگسازان می‌توانند برای یکی از این دو ساز و فیکسدمدیا، لایوالکترونیک و یا صرفاً فیکسدمدیا (با الزام استفاده از صدای سازهای مذکور) قطعات خود را تصنیف و ارسال کنند. نوازندگی این قطعات را یاسمین شاه‌حسینی و ماتیاس باور (نوازنده‌ی آلمانی) به عهده دارند. 

به گفته‌ مدیر روابط عمومی یارآوا امسال به مناسبت پنجاهمین سالگرد تولد رضا کروریان برنامه‌های ویژه‌ای در دست تدارک است که اخبار آن به زودی در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/
موسیقی وزارت ارشاد دفتر موسیقی ارسال آثار ششمین دوره گروه موسیقی یارآوا جایزه‌ رضا کروریان تمدید مهلت ارسال مسابقه‌ آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک برگزاری بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر