کد خبر: 1099173 A

اولین آلبوم رسمی امیر عظیمی (خواننده موسیقی پاپ) روز نوزدهم تیرماه در قالب ۲۲ قطعه متفاوت و کمتر تجربه شده پیش روی مخاطبان قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایلنا، امیر عظیمی (خواننده پاپ) روز نوزدهم تیرماه سال جاری اولین آلبوم رسمی خود با نام «سیب هوس» را توسط شرکت «ترانه شرقی» به تهیه‌کنندگی محسن رجب‌پور دردسترس شنوندگان قرار خواهد داد. 

پیش‌فروش آلبوم «سیب هوس» که پس از ۱۳ سال حضور این خواننده در عرصه موسیقی پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد، در قالب ۲۲ قطعه به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی برای داخل و خارج کشور از شنبه ۱۲ تیرماه آغاز شده و از روز شنبه ۱۹ تیرماه نیز در دسترس علاقه‌مندان موسیقی خواهد بود. 

بر اساس برنامه ریزی‌های انجام گرفته قرار است یک مراسم رونمایی ویژه و نشست رسانه‌ای با حضور دست اندرکاران آلبوم برگزار شود که تاریخ و ساعت و جزییات برگزاری این رویداد طی روزهای آینده از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد. 

گروه تولید کننده آلبوم درباره این مجموعه موسیقایی توضیح داده‌اند: 

«آلبوم «سیب هوس» ترکیبی از قطعات جدید و پرمخاطب امیر عظیمی است که فضای ویژه موسیقی او را دربردارند؛ فضایی که متکی بر ترانه‌های عاشقانه متفاوت و پر از تصاویر بدیع و ملودی‌های منحصربه فرد اوست. 

امیر عظیمی برای حفظ چنین فضایی در آلبوم، عموم آهنگ‌ها را خود ساخته و در تعدادی از قطعات، از هنرِ همکارانی همچون میلاد بابایی و شاهین شیخی بهره برده است. 

وی در بخش ترانه نیز غزل‌ترانه‌ها و اشعار زیبایی از امید صباغ‌نو، علیرضا آذر، میلاد موسوی، سهیل حسینی، شاهین شیخی و هیراد حاتمی را اجرا کرده است. این در حالی است که تنظیم قطعات آلبوم «سیب هوس» را بهنام میرزایی، هومن نامداری، آرین میلیکیان، علی تیرداد و نعیم مسچیان انجام داده‌اند.»

انتهای پیام/
رسانه زیبایی موسیقی موسیقی پاپ وزارت ارشاد آلبوم دفتر موسیقی برنامه ریزی موسیقی پاپ آذری اولین آلبوم رسمی امیرعظیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر